Spoločenská zodpovednosť

Veríme, že má zmysel pomáhať. V METRO podporujeme dlhodobé projekty predovšetkým v sociálnej oblasti a ochrane životného prostredia.

Potravinová banka

Potravinová banka

Každý deň dodávame tovar s krátkou lehotou spotreby Potravinovej banke Slovenska. Ide najmä o potraviny a drogériové produkty, ktoré následne putujú k ľuďom v núdzi.
Ako funguje naša pomoc cez Potravinovú banku
Zásady správnych postupov

Zásady správnych postupov

METRO GROUP sa záväzne pripojila k Európskej iniciatíve o vertikálnych vzťahoch v potravinovom dodávateľskom reťazci. Účelom tejto Iniciatívy a jej Zásad je podpora správnych obchodných postupov ako základ pre komerčné správanie sa v prostredí európskeho potravinového reťazca.
Viac informácií
METRO Group Compliance

Metro Group Compliance

Metro Group má jasne definovaný etický kódex pre oblasť Compliance. V nejednoznačných situáciách sa môže každý zamestnanec obrátiť na manažéra, ktorý vystupuje ako Compliance Officer pre danú krajinu. Okrem toho môžu zamestnanci, ale napríklad aj zákazníci, dodávatelia, či iní obchodní partneri nahlásiť akékoľvek porušovanie pravidiel v oblasti Compliance prostredníctvom formulára, ktorý nájdete tu.
Nahlásiť porušovanie pravidiel
Zásady spravodlivých pracovných podmienok

Zásady spravodlivých pracovných podmienok a sociálneho partnerstva

Ako medzinárodná spoločnosť trváme na udržateľnom prístupe a snažíme sa ísť príkladom vo všetkých oblastiach nášho podnikania. Jednou z neoddeliteľných súčastí našich zásad je snaha o zabezpečenie spravodlivých pracovných podmienok po celom svete
Viac informacií
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Prehliadnite si aktuálnu ponuku.

Do ponuky