Lahôdky

V METRO je pre vás pripravený široký výber lahôdok – od tuzemskej klasiky po exkluzívne špeciality z celého sveta. Vyberať môžete z mnohých druhov majonézových a rybích šalátov, marinovaných či údených rýb a morských plodov, rozličných nakladaných syrov, nátierok, zeleninových špecialít a mnohých ďalších výrobkov. 

Lahůdky

VYBERTE SI Z NAŠEJ BOHATEJ PONUKY 

VIAC O LAHÔDKACH 

Pre náročných 

Medzi exkluzívne položky nášho sortimentu patrí pravý kaviár z jesetera, ktorý sa považuje za jednu z najvybranejších delikates na svete a zaručene uspokojí požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov. Ďalej ponúkame tiež prvotriedny kaviár z ikier ďalších druhov rýb, napríklad z divého lososa, pstruha, sleďa či lietajúcich rýb. 

Česká klasika 

V kategórii lahôdok majú neochvejné postavenie obložené chlebíčky a v našom sortimente nájdete všetko potrebné na ich výrobu – od šalátov cez syry a údeniny až po nakladanú zeleninu. Ponúkame tiež hotové chlebíčky pripravené na okamžitú konzumáciu či pultový predaj. Vybrať si môžete aj z mnohých ďalších obľúbených produktov, ako sú utopence, nakladané syry či nátierky. 

Z celého sveta 

V  METRO ponúkame jedinečný výber údených lososov od renomovaných výrobcov zo Škótska, Nórska, Írska a ďalších krajín. Medzi zahraničnými lahôdkami nájdete aj ďalšie druhy údených a marinovaných rýb či morských plodov, napr. úhory, mušle, sépie či krevety. Za pozornosť stojí aj ponuka talianskych predkrmov (antipasti), špičkových francúzskych paštét či zeleninových špecialít. 

Kvalita vlastných značiek 

V predajniach METRO nájdete pestrý výber lahôdkarských produktov našich vlastných značiek ARO, Fine Life a METRO Chef, pri ktorých garantujeme nielen kvalitu, ale aj atraktívne ceny. Výrobky ponúkame v praktických obaloch s rôznymi hmotnosťami, takže sa uplatnia v gastronomických prevádzkach aj v maloobchodoch. 
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

Nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Pozrite si aktuálnu ponuku.

Viac