Lahôdky

V METRO je pre vás pripravený široký výber lahôdok – od tuzemskej klasiky po exkluzívne špeciality z celého sveta. Vyberať môžete z mnohých druhov majonézových a rybích šalátov, marinovaných či údených rýb a morských plodov, rozličných nakladaných syrov, nátierok, zeleninových špecialít a mnohých ďalších výrobkov. 

Lahůdky

VYBERTE SI Z NAŠEJ BOHATEJ PONUKY 

VIAC O LAHÔDKACH 

Pre náročných 

Medzi exkluzívne položky nášho sortimentu patrí pravý kaviár z jesetera, ktorý sa považuje za jednu z najvybranejších delikates na svete a zaručene uspokojí požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov. Ďalej ponúkame tiež prvotriedny kaviár z ikier ďalších druhov rýb, napríklad z divého lososa, pstruha, sleďa či lietajúcich rýb. 

Česká klasika 

V kategórii lahôdok majú neochvejné postavenie obložené chlebíčky a v našom sortimente nájdete všetko potrebné na ich výrobu – od šalátov cez syry a údeniny až po nakladanú zeleninu. Ponúkame tiež hotové chlebíčky pripravené na okamžitú konzumáciu či pultový predaj. Vybrať si môžete aj z mnohých ďalších obľúbených produktov, ako sú utopence, nakladané syry či nátierky. 

Z celého sveta 

V  METRO ponúkame jedinečný výber údených lososov od renomovaných výrobcov zo Škótska, Nórska, Írska a ďalších krajín. Medzi zahraničnými lahôdkami nájdete aj ďalšie druhy údených a marinovaných rýb či morských plodov, napr. úhory, mušle, sépie či krevety. Za pozornosť stojí aj ponuka talianskych predkrmov (antipasti), špičkových francúzskych paštét či zeleninových špecialít. 

Kvalita vlastných značiek 

V predajniach METRO nájdete pestrý výber lahôdkarských produktov našich vlastných značiek ARO, Fine Life a METRO Chef, pri ktorých garantujeme nielen kvalitu, ale aj atraktívne ceny. Výrobky ponúkame v praktických obaloch s rôznymi hmotnosťami, takže sa uplatnia v gastronomických prevádzkach aj v maloobchodoch. 
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa