Šaláty

Majonézové, rybie a zeleninové šaláty patria k najobľúbenejším produktom z kategórie lahôdok. Uplatnia sa ako príloha, súčasť obložených mís a sú obľúbenou ingredienciou pri príprave chlebíčkov a sendvičov. V sortimente METRO nájdete pestrý výber rozličných druhov šalátov v rôznych baleniach, ktoré sú vhodné pre gastronomické zariadenia, maloobchodníkov aj pultový predaj.

Saláty

VIAC O ŠALÁTOCH

Lahôdkové

Šaláty s majonézou majú v sortimente lahôdok neochvejnú pozíciu. Rebríčku popularity dlhodobo kraľuje zemiakový, pochúťkový a vlašský šalát. K ďalším obľúbeným výrobkom patria pikantný šalát camping, parížsky, vajíčkový alebo syrový, dobre idú na odbyt aj šaláty s hydinovým mäsom.

Rybie

Základom väčšiny rybích šalátov sú marinované slede, ktoré doplňujú rôzne druhy zeleniny a ochutená majonéza, ľahšie verzie zas biely jogurt. K ďalším obľúbeným variantom patria šaláty z lososa a kraba, veľmi využívanou ingredienciou sú aj tyčinky surimi vyrobené z bielomäsých morských rýb.

Zeleninové

K najpredávanejším položkám sa radia zeleninové šaláty na báze kapusty. Českou klasikou je hanácky šalát z červenej kapusty a majonézy, populárny je tiež šalát coleslaw. K obľúbeným kombináciám patria kapusta s červenou repou, chrenom, kôprom či feferónkami. V poslednom čase žnú úspech rôzne varianty zelerového šalátu.

Kvalita za výhodnú cenu

Exkluzívne v METRO nájdete pod značkou ARO najobľúbenejšie druhy lahôdkových šalátov za bezkonkurenčné ceny. Rad ARO zahŕňa celkovo 700 potravinových aj nepotravinových produktov, ktoré sa vyrábajú v štandardnej a stálej kvalite zodpovedajúcej medzinárodným požiadavkám. Popri nízkej cene patria k ich prednostiam výhodné balenia, ktorých praktickosť a skladnosť oceníte pri závozoch do vašej prevádzky.
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

Nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Pozrite si aktuálnu ponuku.

Viac