Šaláty

Majonézové, rybie a zeleninové šaláty patria k najobľúbenejším produktom z kategórie lahôdok. Uplatnia sa ako príloha, súčasť obložených mís a sú obľúbenou ingredienciou pri príprave chlebíčkov a sendvičov. V sortimente METRO nájdete pestrý výber rozličných druhov šalátov v rôznych baleniach, ktoré sú vhodné pre gastronomické zariadenia, maloobchodníkov aj pultový predaj.

Saláty

VIAC O ŠALÁTOCH

Lahôdkové

Šaláty s majonézou majú v sortimente lahôdok neochvejnú pozíciu. Rebríčku popularity dlhodobo kraľuje zemiakový, pochúťkový a vlašský šalát. K ďalším obľúbeným výrobkom patria pikantný šalát camping, parížsky, vajíčkový alebo syrový, dobre idú na odbyt aj šaláty s hydinovým mäsom.

Rybie

Základom väčšiny rybích šalátov sú marinované slede, ktoré doplňujú rôzne druhy zeleniny a ochutená majonéza, ľahšie verzie zas biely jogurt. K ďalším obľúbeným variantom patria šaláty z lososa a kraba, veľmi využívanou ingredienciou sú aj tyčinky surimi vyrobené z bielomäsých morských rýb.

Zeleninové

K najpredávanejším položkám sa radia zeleninové šaláty na báze kapusty. Českou klasikou je hanácky šalát z červenej kapusty a majonézy, populárny je tiež šalát coleslaw. K obľúbeným kombináciám patria kapusta s červenou repou, chrenom, kôprom či feferónkami. V poslednom čase žnú úspech rôzne varianty zelerového šalátu.

Kvalita za výhodnú cenu

Exkluzívne v METRO nájdete pod značkou ARO najobľúbenejšie druhy lahôdkových šalátov za bezkonkurenčné ceny. Rad ARO zahŕňa celkovo 700 potravinových aj nepotravinových produktov, ktoré sa vyrábajú v štandardnej a stálej kvalite zodpovedajúcej medzinárodným požiadavkám. Popri nízkej cene patria k ich prednostiam výhodné balenia, ktorých praktickosť a skladnosť oceníte pri závozoch do vašej prevádzky.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa