mäso zo slovenska

V METRO vyhľadávame tých najzodpovednejších dodávateľov, aby sme Vám mohli garantovať skutočne najvyššiu kvalitu. Spolupracujeme s Istermeat a.s., ktorých korene siahajú do polovice 80. rokov minulého storočia. Vtedy prvýkrát otvorili brány závodu a začali s výrobou mäsa a mäsových výrobkov. Ďalším významným medzníkom bol rok 2004, kedy spoločnosť prešla kompletnou renováciou. Odvtedy neustále investujú do obnovy technologického parku, vďaka čomu Vám garantujeme najmodernejší a najrýchlejší baliaci proces v najprísnejších podmienkach hygieny a akosti mäsa a mäsových výrobkov.

V srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede sa rozprestiera na ploche 22 000 m2 výrobný závod. Spoločnosť Istermeat disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje s miestnymi chovateľmi, čo nám umožňuje garantovať pôvod a sledovateľnosť každého kusa mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe dokážeme kontrolovať celý proces spracovania a zabezpečiť čerstvosť, kvalitu a pôvod mäsa a mäsových výrobkov.

Špecialitou spoločnosti Istermeat je mäso a mäsové výrobky z mangalice – plemena ošípanej pochádzajúceho z Veľkej uhorskej nížiny, ktorého chov sa podarilo na Slovensku obnoviť. Mäso a mäsové výrobky z tohto plemena sú výnimočne kvalitné, chuťovo intenzívne a patria k vyhláseným gurmánskym delikatesám.

Ďalšie inšpirácie

Inšpirujte sa
Mäso a hydina

Viac
Recepty

Objaviť