rioba

Rioba je exkluzívna talianska značka určená pre hotely, reštaurácie a kaviarne. Ponúka kávový program založený na prvotriednej kvalite, ucelenosti ponuky a originálnom dizajne. Okrem exkluzívnej kávy poskytuje mnoho súvisiacich produktov a služieb.

RIOBA

o sortimente v METRO


Niektorí ju pijú bez mlieka, iní napenenú. Niektorí majú kávu bez kofeínu, iní dvojitú. Urobiť dobrú kávu je naozaj umenie. Na základe týchto myšlienok sme zostavili vlastný značkový produktový rad Rioba, ktorý je dostupný len v predajniach METRO.

Kávu pražíme v Taliansku podľa stáročnej tradície. Káva Rioba je pražená pomerne dotmava, chuť sa stáva oveľa korenistejšou, s jedinečnou čokoládovou arómou, ktorej sladkosť je cítiť už v jej vôni. Najmodernejšia technológia a systém kontroly kvality zabezpečujú, že každé kávové zrno Rioba obsahuje túto jedinečnú príchuť.

Vďaka profesionálnemu baliacemu procesu, ktorý spĺňa najmodernejšie požiadavky a špeciálnemu ventilovému baleniu zachovávajúcemu arómu, si káva Rioba zachováva svoju príjemnú vôňu aj mesiace po jej upražení.

Okrem kávy dodáva Rioba najobľúbenejšie čaje z rôznych kútov sveta, a tak si naši zákazníci môžu pochutnať na starostlivo vyberaných a sušených čajových lístkoch aj na špecialitách.

METRO ponúka milovníkom čaju a kávy bohatý výber rôznych doplnkových produktov a nástrojov pre základné potreby barov a kaviarní. Vyberte si z našej vysokokvalitnej ponuky a vyskúšajte horúce, voňavé nápoje a zažite naše špeciálne vône!

RIOBA

Aké výhody prináša Rioba vášmu podnikaniu?

  • Vysokokvalitná a na slovenskom trhu unikátna kávová značka, ktorá sa od ostatných líši zaujímavou chuťou.
  • Zaistenie vybavenia prevádzky a ďalšieho servisu plne porovnateľného s konkurenčnými spoločnosťami.
  • Marketingová podpora predaja kávy Rioba.
  • Možnosť využiť špeciálne služby METRO, ktoré sa odvíjajú od intenzity spolupráce.

Tajomstvo chute kávy Rioba

Kávu Rioba odlišuje od ostatných typov káv dostupných na slovenskom trhu predovšetkým spôsob praženia. To sa odohráva v špecializovanom podniku s viac než storočnou tradíciou v talianskom prístavnom meste Janov. Ide o takzvané talianske praženie, ktoré je dotiahnuté do stupňa „dark“. Výsledná chuť je vďaka nemu viac korenená a obsahuje unikátny čokoládový tón, pričom aróma je potlačená na úkor pociťovanej sladkosti. Najmodernejšie technológie a systém kontroly kvality zabezpečujú, že túto jedinečnú chuť obsahuje každé zrnko kávy Rioba.
Čo neviete o káve

Nejde len o kávu – špeciálna ponuka čajov Rioba

Značka Rioba zahŕňa aj najobľúbenejšie odrody čajov, ktoré sú dovážané z rôznych oblastí sveta. Okrem čiernych, zelených a ovocných druhov môžete svojim hosťom sprostredkovať zážitok z lahodných a na pohľad krásnych kvitnúcich čajov.

Čaje sú v predaji v papierových škatuľkách alebo v exkluzívnom balení, ktoré má podobu drevených kaziet. METRO navyše ponúka špeciálny čajový set na servírovanie.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa