Staňte sa naším zákazníkom. Je to jednoduché.

Získať METRO kartu

Centrála Kampus

Anežka - Product Manager

PRÁCA NA CENTRÁLE - KAMPUS

Centrálu spoločnosti, ktorej sa u nás hovorí Kampus, nájdete v Ivanke pri Dunaji. Pracuje tu okolo 110 zamestnancov, ktorí odtiaľto podporujú našich 6 predajní V Slovenskej republike. Pozrite sa, ako to u nás vyzerá, prostredníctvom virtuálnej prehliadky.

PODPORÍME VÁŠ PROFESIJNÝ A OSOBNÝ RAST ... A AKO to urobíme?

V celej spoločnosti každoročne prebieha hodnotenie výkonu. To znamená, že budete pravidelne dostávať spätnú väzbu a môžete sa s nami o nej porozprávať.

Vďaka tomu si môžete ujasniť, aké ciele by ste radi dosiahli a určiť smer, ktorým sa v METRO ďalej vydať. Pomôžeme vám odhaliť Váš potenciál a spoločne so svojím vedúcim si potom zostavíte individuálny rozvojový plán.

Čo môžete potom zažiť?

 • Školenia v Düsseldorfe
 • Účasť na medzinárodných projektoch

Máme prepracovaný plán nástupu na kľúčové pozície. Primárne tieto pozície nahrádzame interne a naši ľudia v rámci spoločnosti rastú. Od manažéra až po pickera, všetci sa zdokonaľujeme v schopnosti komunikovať. Neznamená to len povýšenie, ale aj možnosť rozšíriť si kvalifikáciu. Prácou si nielen zarábať, ale tiež sa prostredníctvom nej učiť. Spoločne potom tým pádom pracujeme na projektoch, ktoré posúvajú každého z nás aj náš spoločný biznis.

zivotopis

POŠLITE NÁM ŽIVOTOPIS

Kalendar

DO 14 DNÍ HO SPRACUJEME

Ozveme se Vám

OZVEME SA VÁMEmail

VYRZUMIEME VÁS PROSTREDNÍCTVOM E-MAILU

Osobné stretnutí

TELEFONICKY SA DOHODNEME NA OSOBNOM STRETNUTÍ

Výsledok

V NAJBLIŽŠEJ MOŽNEJ DOBE VÁM ZAVOLÁME S VÝSLEDKOMPodľa seniority pozície organizujeme 1-3 kolá výberového konania formou:

  • Pohovor
  • Prípadová štúdia
  • Testovanie praktických zručností
  VŽDY OD NÁS DOSTANETE SPÄTNÚ VÄZBU O VÝSLEDKU VÝBEROVÉHO KONANIA!

  Anežka
  Prečo si chcela ísť pracovať do súčasnej pozície?

  METRO ako spoločnosť mi bola sympatická svojím medzinárodným charakterom. V rámci firmy je možnosť pracovať na mnohých medzinárodných projektoch a zúčastňovať sa aj na rôznych medzinárodných programoch, ktoré človeka posúvajú po pracovnej aj osobnostnej stránke. Okrem toho je METRO špecifické tým, že je považované za lídra vo svete gastronómie, a má tak na trhu špecifické postavenie.

  Celý príbeh
  Anežka

  ŽIJEME JÍDLEM, A NENÍ TO JEN FRÁZE

  sk-fotk-kariera-7
  sk-fotk-kariera-8