bravčové mäso

Vepřové maso
Bravčové mäso je pre ľudský organizmus cenným dodávateľom proteínov, jedným z najdôležitejších zdrojov vitamínu skupiny B a obsahuje aj nezanedbateľné množstvo minerálnych látok a stopových prvkov, ako je železo, draslík, selén či zinok. Každá časť bravčového mäsa, a to doslova od hlavy až po chvost, ponúka pestré možnosti spracovania. V METRO nájdete širokú ponuku kvalitného bravčového mäsa v rôznych úpravách, z ktorých si iste vyberiete podľa svojich predstáv. 

VIAC O BRAVČOVOM MÄSE

Delenie bravčového mäsa

Bravčové mäso možno deliť podľa niekoľkých kritérií: podľa umiestnenia, akosti či spôsobov kuchynského spracovania. Medzi najvyužívanejšie časti patria stehno, krkovička, karé, plece a sviečková – názorný prehľad umiestnenia jednotlivých častí ošípanej nájdete tu.

Trvalo nízke ceny bravčového mäsa

Spoločnosť METRO garantuje trvalo nízke ceny bravčového mäsa, ktoré sú pravidelne porovnávané s konkurenciou a upravované podľa situácie na trhu. Zákazníci tak majú možnosť kedykoľvek výhodne nakúpiť, a to bez ohľadu na akciové zľavy – nie sú teda nútení vytvárať si nadmerné zásoby ani blokovať finančné prostriedky.

Bravčové mäso na objednávku

Vďaka našej platforme, kde prebieha spracovanie čerstvého mäsa, sa môžete v ktorejkoľvek pobočke METRO obrátiť na vedúceho oddelenia mäsa s požiadavkou na špecifické rezy či iné úpravy danej suroviny. Spresniť možno aj spôsob balenia, teda veľkosť a počet jednotlivých kusov. Tieto špecifikácie vám umožnia jednoduchšiu a rýchlejšiu prípravu mäsových pokrmov z vášho jedálneho lístka.

Bravčové mäso METRO Chef

Bravčové mäso ponúkané exkluzívne v METRO pod značkou METRO Chef patrí k najkvalitnejším produktom na trhu. Pochádza výhradne zo slovenských fariem a pôvod každého kusa možno dohľadať až ku konkrétnemu farmárovi. Chovatelia sú okrem iného povinní kontrolovať a evidovať používané krmivo, vďaka čomu majú zákazníci istotu, že zvieratá boli kŕmené iba kvalitnými surovinami. Vďaka starostlivému a dôkladnému spracovaniu je mäso už pri nákupe pripravené na varenie bez nutnosti ďalšieho čistenia či upravovania. Na všetky balené mäsá značky METRO Chef sa vzťahuje dvanásťdenná záručná lehota, počas ktorej možno mäso nechať vo vákuovom obale zrieť bez obáv zo straty kvality.
Ďalšie inšpirácie

Inšpirujte sa
Mäso a hydina

Viac
Recepty

Objaviť