ZÁRUKA NAJVYŠŠEJ KVALITY

Od začiatku nášho podnikania dbáme na kvalitu a predovšetkým bezpečnosť produktov, ktoré našim zákazníkom ponúkame. Už v roku 2010 sme sa preto prihlásili do pravidelných certifikačných auditov podľa normy IFS, čo je medzinárodná norma pre systémy riadenia kvality, ktorú každý rok opakujeme. Nezávislé certifikačné audity nás neustále posúvajú ďalej a umožňujú nám neustále zlepšovať všetky naše postupy. Nakupujú u nás profesionáli a tí chcú len to najlepšie. Preto musíme byť v kvalite vždy o krok napred.

Služby zákazníkom HACCP

Systém HACCP musí byť zo zákona zavedený všade tam, kde sa akokoľvek manipuluje s potravinami. HACCP je preventívny systém vedúci k zaisteniu zdravotnej bezchybnosti potravín na základe minimalizácie rizík.

Viac o HACCP

Dodávatelia

Skutočná kvalita sa začína už u výrobcu. Naše oddelenie kvality sa stará nielen o kvalitatívne postupy a procesy v našich veľkoobchodných strediskách, ale kladie tiež náročné požiadavky pri výbere dodávateľov.
Kvalita našich dodávateľov

Logistické centrá

Snažíme sa v maximálnej možnej miere ovplyvniť kvalitatívny reťazec – predovšetkým pri čerstvých potravinách. Preto máme pracovníkov kvality aj na našich dodávateľských platformách, cez ktoré putujú dodávky rýb, mäsa, ovocia a zeleniny.
Kontrola kvality pred prijatím tovaru

IFS certifikácia

    Už od roku 2011 sme držiteľmi certifikátu IFS, medzinárodnej normy pre systémy riadenia kvality. Neustále zlepšujeme všetky naše postupy.
IFS certifikácia

Informácie o stiahnutí výrobku

Tu nájdete aktuálny prehľad produktov, ktoré boli stiahnuté z predaja.
Informácie o stiahnutí výrobku

Karty bezpečnostných údajov

Karty bezpečnostných údajov všetkých potrebných výrobkov sú pre vás k dispozícii na stiahnutie podľa prehľadného abecedného zoznamu.
Karty bezpečnostných údajov
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa