Prospektové obaly

Priehľadné fólie spoľahlivo ochránia dokumenty pred poškodením. Prospektové obaly s postranným eurodierovaním slúži na bezpečné uloženie písomností do zakladačov, zakladacie obaly sa hodia na voľne uložené dokumenty, prípadne na ich prenášanie v taške. Farebné zakladacie obaly pomôžu pri poskytovaní ponúk alebo stručnej prezentácii.

Prospektové obaly

Viac o prospektových obaloch

L obaly

Prospektové obaly otvorené hore a na boku umožňujú praktickejšiu manipuláciu s dokumentmi. Môžu byť vybavené eurodierovaním na zakladanie do zakladačov. Vyberať možno obaly formátu A4 alebo A5 s rôznou hrúbkou fólie. Farebné prospektové obaly typu L nájdu uplatnenie pri triedení alebo prezentácii.

Špeciálne obaly

Prospektové obaly s oddelenými vreckami umožňujú archivovať CD alebo vizitky v zakladačoch, a to samostatne, alebo v kombinácii so súvisiacimi dokumentmi. Prospektové obaly s chlopňou vo formáte A4, B4 sú vyrobené z pevnejšej fólie, aby sa mohli ukladať naraz viaceré hárky.

U obaly

Prospektové obaly s vkladacím otvorom len v hornej časti môžu byť vybavené eurodierovaním na ukladanie do zakladačov. Okrem formátu A3, A4 a A5 možno vybrať rôznu hrúbku fólie alebo číry a matný povrch. Obaly XXL pojmú väčšie množstvo hárkov papiera, farebné obaly napomôžu rozlíšeniu dokumentov.

Vyberte si

Široká ponuka prospektových obalov značiek ARO a SIGMA uspokojí všetky nároky na bezpečné ukladanie dokumentov. Značka ARO prináša očakávanú kvalitu za atraktívnu cenu, zatiaľ čo značka SIGMA ponúka tovar najvyššej kvality porovnateľný so zavedenými výrobcami, ale s úsporou až 15 % z ceny.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa