Papier

Papier sa stal neodmysliteľnou súčasťou súčasného života a napriek veľkému nástupu elektronických technológií patrí stále medzi základné potreby každého podnikateľa. Tlačia sa naň dokumenty, faktúry, zápisy, prezentácie a fotografie. Na každú z týchto príležitostí možno vybrať ten najvhodnejší z mnohých druhov papiera, ktoré sú na trhu k dispozícii.

Papírenské zboží

Viac o papieri

Fotopapiere

Tlač fotografií už aj mimo špecializovaných pracovísk sa stáva bežným javom. Do svojej tlačiarne si môžete vyberať fotopapiere veľkosti 10 x 15 cm alebo formátu A4 v gramáži od 200 do 260 g. Atmosféru fotografií podčiarkne povrchová úprava papiera s dvoma stupňami lesku Satin a Glossy.

Xerografický papier biely

Najpoužívanejší papier v kancelárii aj v domácnosti vhodný do laserových aj atramentových tlačiarní sa ponúka vo formátoch A3 a A4 a v gramážach od 80 po 160 g. Široký výber zahŕňa aj milimetrové a pauzovacie papiere, kresliace kartóny a recyklované papiere.

Xerografický papier farebný

Na obchodné prezentácie a ponuky je k dispozícii pestrá paleta farebných papierov. Podľa potreby si vyberte balík papiera v jednej farbe alebo balenia obsahujúce viac farieb. Vysokú kvalitu za nízku cenu predstavujú papiere našej značky Sigma.

Široký výber

METRO pre vás pripravilo rad papierov ARO, ktorý je cenovo dostupný a zároveň splní očakávanie kvality. Špičkovú kvalitu bez kompromisov predstavuje rad Sigma, ktorý je v porovnaní so známymi značkami cenovo výhodnejší pri rovnako vysokej úrovni produktov. Na našich pultoch si môžete vybrať aj tovar od ďalších výrobcov ako Xerox alebo HP.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa