Tonery a cartridge

Vyberte si zo sortimentu METRO vhodnú náplň pre svoju tlačiareň. Široká ponuka pokrýva tonery a cartridge pre všetky bežné typy atramentových, laserových aj multifunkčných zariadení. Špeciálnu skupinu predstavujú náplne pre tlač fotografií. Vyberať možno originálny tovar zavedených značiek a výrobcov techniky, alebo si možno zvoliť porovnateľne kvalitný alternatívny spotrebný materiál.

Tonery a cartridge

Viac o toneroch a kazetách

Alternatívny spotrebný materiál

Kto nie je ochotný investovať do originálnych tonerov a kaziet výrobcov známych značiek, môže zvoliť cenovo výhodnejšiu ponuku alternatívneho spotrebného materiálu v porovnateľnej kvalite.

Atramentové tlačiarne a multifunkcie

Cartridge obsahuje tekutý atrament. Podľa typu tlačiarne je nutné zvoliť príslušný počet farieb, na tlač fotografií sa odporúča používať špeciálnu zostavu náplní. Farebné cartridge sa ponúkajú samostatne v zostave a vo výhodnejšom balení pre väčšie objemy tlače.

Laserové tlačiarne a multifunkcie

Tonery so sypkým farbivom pre laserové tlačiarne sú k dispozícii samostatné čierne alebo vo farebných zostavách podľa typu tlačiarne. Tonery sa nelíšia len farebnosťou a kapacitou obsahu, jednotlivé druhy majú aj výrazne odlišný tvar.

Zvoľte si správne

Pred kúpou novej tlačovej náplne alebo tonera je potrebné presne zistiť značku a model tlačiarne. Jednotlivé tlačiarne sa môžu líšiť veľkosťou, počtom farieb aj tvarom zásobníkov. Označenie modelu býva našťastie viditeľne vyznačené na tlačiarni. V prípade pochybností navštívte internetové stránky výrobcu.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa