Tonery a cartridge

Vyberte si zo sortimentu METRO vhodnú náplň pre svoju tlačiareň. Široká ponuka pokrýva tonery a cartridge pre všetky bežné typy atramentových, laserových aj multifunkčných zariadení. Špeciálnu skupinu predstavujú náplne pre tlač fotografií. Vyberať možno originálny tovar zavedených značiek a výrobcov techniky, alebo si možno zvoliť porovnateľne kvalitný alternatívny spotrebný materiál.

Tonery a cartridge

Viac o toneroch a kazetách

Alternatívny spotrebný materiál

Kto nie je ochotný investovať do originálnych tonerov a kaziet výrobcov známych značiek, môže zvoliť cenovo výhodnejšiu ponuku alternatívneho spotrebného materiálu v porovnateľnej kvalite.

Atramentové tlačiarne a multifunkcie

Cartridge obsahuje tekutý atrament. Podľa typu tlačiarne je nutné zvoliť príslušný počet farieb, na tlač fotografií sa odporúča používať špeciálnu zostavu náplní. Farebné cartridge sa ponúkajú samostatne v zostave a vo výhodnejšom balení pre väčšie objemy tlače.

Laserové tlačiarne a multifunkcie

Tonery so sypkým farbivom pre laserové tlačiarne sú k dispozícii samostatné čierne alebo vo farebných zostavách podľa typu tlačiarne. Tonery sa nelíšia len farebnosťou a kapacitou obsahu, jednotlivé druhy majú aj výrazne odlišný tvar.

Zvoľte si správne

Pred kúpou novej tlačovej náplne alebo tonera je potrebné presne zistiť značku a model tlačiarne. Jednotlivé tlačiarne sa môžu líšiť veľkosťou, počtom farieb aj tvarom zásobníkov. Označenie modelu býva našťastie viditeľne vyznačené na tlačiarni. V prípade pochybností navštívte internetové stránky výrobcu.
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Prehliadnite si aktuálnu ponuku.

Do ponuky