Archivačné systémy

Súčasťou kancelárskej praxe je rad písomností a dokumentov, ktoré nie je nutné mať neustále po ruke, ale je potrebné ich uchovávať, na taký účel poslúžia archivačné boxy, krabice alebo kontajnery z odolnej lepenky, ktoré dokumenty bezpečne ochránia pred dlhodobým pobytom v sklade alebo suchej pivnici.

Artchivační systémy

Viac o archivačných systémoch

Archivačné boxy

Rôzne široké kartónové boxy a plastové stojany na ukladanie dokumentov alebo časopisov majú otvorený prístup zhora, takže sú vhodné na častejšie používané tlačoviny. Môžu stáť na písacom stole alebo sa dajú založiť do police. Niektoré kusy sa vyznačujú popisovateľným štítkom na chrbtovej strane, iné elegantným dizajnom.

 Archivačné kontajnery

Archivačné kontajnery z pevného kartónu sú pripravené na záťaž až 30 kg. Niektoré typy sa hodia na horizontálne alebo vertikálne ukladanie písomností, archivačné kontajnery s vekom alebo otváraním spredu sú určené na skladovanie zakladačov rôznych veľkostí. Kontajnery majú bočné otvory, aby sa ľahko prenášali.

Krabice s vekom

Krabice s odkladacím alebo klopovým vekom znesú záťaž až 30 kg a sú pripravené uskladniť písomnosti kancelárie alebo domácnosti. Klopové krabice balené po piatich kusoch majú tiež nosnosť až 30 kg, avšak vďaka rôznym rozmerom majú takmer univerzálne použitie.

Vyberte si

Kancelársky sortiment METRO obsahuje dva vlastné produktové rady. Značka ARO predstavuje cenovo dostupné produkty, ktoré splnia očakávanie štandardnej kvality. Najvyššiu kvalitu bez kompromisov však prináša rad SIGMA, ktorý ponúka tovar porovnateľný so zavedenými značkami, ale za cenovo výhodnejších podmienok.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa