Triedenie a archivácia

Prehľadne založené dokumenty šetria podnikateľom čas a uľahčujú komunikáciu s úradmi. Dobre zorganizovaný a flexibilný archivačný systém si musí vytvoriť každá firma sama – METRO však poskytuje veľké množstvo pomôcok, ktoré vám s archiváciou pomôžu. Archivačné potreby je vhodné voliť aj s ohľadom na ich estetickú rolu v interiéri kancelárie.

Třídění a archivace

Viac o triedení a archivácii

Na každú príležitosť

METRO má v ponuke rôzne rady archivačných systémov od jednoduchých na bežné používanie cez výrobky zo 100% biologicky odbúrateľných materiálov až po exkluzívne kolekcie vhodné na reprezentatívne príležitosti.

Ako archivovať

Archivačné systémy ponúkajú nespočetné množstvo spôsobov uchovávania. Zatiaľ čo sa zakladače a spisové dosky hodia na listiny, ktoré je potrebné mať ľahko po ruke, archivačné krabice a boxy predstavujú pohodlný a bezpečný spôsob dlhodobého uskladnenia.

Výber zakladača

Pri výbere zakladača je potrebné dôkladne premyslieť, aký upínací systém zvoliť, pri pákových a krúžkových zakladačoch možno použiť rovnaké prospektové obaly, zatiaľ čo závesné zakladače vyžadujú odlišný typ obalov a dosiek.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa