Triedenie a archivácia

Prehľadne založené dokumenty šetria podnikateľom čas a uľahčujú komunikáciu s úradmi. Dobre zorganizovaný a flexibilný archivačný systém si musí vytvoriť každá firma sama – METRO však poskytuje veľké množstvo pomôcok, ktoré vám s archiváciou pomôžu. Archivačné potreby je vhodné voliť aj s ohľadom na ich estetickú rolu v interiéri kancelárie.

Třídění a archivace

Viac o triedení a archivácii

Na každú príležitosť

METRO má v ponuke rôzne rady archivačných systémov od jednoduchých na bežné používanie cez výrobky zo 100% biologicky odbúrateľných materiálov až po exkluzívne kolekcie vhodné na reprezentatívne príležitosti.

Ako archivovať

Archivačné systémy ponúkajú nespočetné množstvo spôsobov uchovávania. Zatiaľ čo sa zakladače a spisové dosky hodia na listiny, ktoré je potrebné mať ľahko po ruke, archivačné krabice a boxy predstavujú pohodlný a bezpečný spôsob dlhodobého uskladnenia.

Výber zakladača

Pri výbere zakladača je potrebné dôkladne premyslieť, aký upínací systém zvoliť, pri pákových a krúžkových zakladačoch možno použiť rovnaké prospektové obaly, zatiaľ čo závesné zakladače vyžadujú odlišný typ obalov a dosiek.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Prehliadnite si aktuálnu ponuku.

Do ponuky