Zakladače

Pákové, krúžkové a závesné zakladače predstavujú základnú pomôcku na uchovávanie dokumentov. Podľa frekvencie používania možno zvoliť ukladaciu mechaniku, s ohľadom na príležitosť zase dizajn dosiek. Prezentačné zakladače s väčším uhlom roztvorenia, reprezentatívnou podobou a vreckami na ďalšie predmety sa hodia na obchodné schôdzky. Výhodnejšie veľké balenia zakladačov uspokoja potreby väčších kancelárií.

Pořadače

Viac o zakladačoch

Krúžkové zakladače

Zakladače s krúžkovou mechanikou s dvoma alebo štyrmi dielmi slúžia na ukladanie menšieho množstva dokumentov. Dajú sa dobre prenášať, čo podporuje aj ich prepracovaná vizuálna podoba. V ponuke METRO nájdete kusy s kartónovými alebo polypropylénovými doskami, so štítkom aj bez štítku, prípadne s priehľadným vreckom na prednom diele.

Závesné zakladače

Závesné zakladače lepšie vyhovujú kanceláriám, v ktorých sa s uloženými dokumentmi pracuje veľmi často. Sú vhodné aj ako doplnok na prenášanie dokumentov uložených v zásuvkách alebo skrinkách so závesným systémom.

Pákové zakladače

Pákové zakladače sa hodia na ukladanie väčšieho množstva dokumentov, ktoré lišta pevne pritlačí k doskám, aby nedochádzalo k neželanému posunu. Vyberte si kartónové alebo plastové zakladače veľkosti A4 alebo A5 so šírkou 50-80 mm. Mobilné zakladače majú reprezentatívny vzhľad a vrecko na CD, prepisku a ďalšie drobnosti.

Vyberte si

Kancelársky sortiment METRO obsahuje dva vlastné produktové rady. Značka ARO predstavuje cenovo dostupné produkty, ktoré splnia očakávanie štandardnej kvality. Najvyššiu kvalitu bez kompromisov však prináša rad SIGMA, ktorý ponúka tovar porovnateľný so zavedenými značkami, ale za cenovo výhodnejších podmienok.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa