Dosky, rýchloviazače, rozlišovače

Dosky a pevné obaly na dokumenty tvoria jednu z najrozsiahlejších skupín kancelárskeho tovaru, ktorá obsahuje produkty mnohých formátov, vyrobené z rôznych materiálov pre všetky typy príležitostí. Nájdete tu všetko od jednoduchých rýchloviazačov na každodennú prevádzku kancelárie až po reprezentatívne konferenčné dosky s mnohými úložnými vreckami.

Desky, rychlovazače, rozlišovače

Viac o doskách, rýchloviazačoch a rozlišovačoch

Rozlišovače

Plastové rozlišovače a papierové rozdružovače sa dajú vkladať do krúžkových aj pákových zakladačov, aby pomocou farebných alebo číselných ukazovateľov umožnili odlíšenie jednotlivých typov dokumentov. Dostatočný priestor zostáva aj na doplnenie opisu dokumentov.

Dosky

Bohatá ponuka papierových aj polypropylénových dosiek na najrôznejšie príležitosti zahŕňa dosky s chlopňami aj vreckom, ktoré sa dajú zavrieť šnúrkou, gumičkou alebo nitom. Vyberať možno z formátov A3 až A7 alebo DL, na náročné obchodné schôdzky sa hodia úložné aktovky s priehradkami, šité dosky alebo konferenčné mapy.

Rýchloviazače

Papierové alebo polypropylénové dosky majú rýchloviazaciu pásku na ľahké pripevnenie hárkov papiera s postrannou perforáciou. Rýchloviazače so sponou do závesných zakladačov môžu mať prednú stranu užšiu, aby bolo vidieť na dokumenty vo vnútri. Rýchloviazače sú k dispozícii v baleniach po jednotlivých farbách alebo v súprave kombinovaných farieb.

Vyberte si

METRO pre vás pripravilo dva vlastné produktové rady ARO a SIGMA, ktoré obsahujú okrem iného širokú ponuku dosiek, rozlišovačov a rýchloviazačov. Značka ARO prináša očakávanú kvalitu za atraktívnu cenu, rad SIGMA zas predkladá tovar najvyššej kvality s úsporou až 15 % nákladov oproti porovnateľnému značkovému tovaru.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa