Balenie

Balenie najrôznejších artiklov za účelom zasielania, prevozu alebo uskladnenia sprevádza každodenný život v kancelárii aj v domácnosti. Pri vyberaní baliacich pomôcok je potrebné mať na pamäti, že kvalita balenia určuje zabezpečenie predmetov vo vnútri. METRO preto prichádza s bohatou ponukou baliacich papierov, kartónov, lepiacich pások a fixačných fólií, z ktorej si vyberie každý.

Balení

Viac o balení

Fixačné fólie

Fixačné fólie udržia predmety pohromade a zároveň ich ochránia pred povrchovým poškodením. K dispozícii sú fólie v šírke 12,5 a 50 cm, dĺžka navinutej fólie na kartónovú dutinku činí 150 a 205 m.

Baliace papiere a kartónové obaly

Baliace papiere rôznych šírok z recyklovaného aj veľmi pevného materiálu sú k dispozícii v roliach s dĺžkou 5 až 62 metrov. Zvoliť možno aj narezané baliace papiere v niekoľkých formátoch následne zvinuté do rolí. Zasielateľské kartóny a krabice dopĺňajú papierové tašky a kartóny na vínové fľaše.

Špagáty a lepiace pásky

Širokú ponuku farebných polypropylénových, ľanových a sisalových špagátov dopĺňajú potravinárske špagáty. Transparentné, hnedé a papierové lepiace pásky rôznych veľkostí a hrúbky materiálu možno používať samostatne, ako aj pomocou zásobníka.

Vyberte si

Kancelársky sortiment METRO obsahuje dva vlastné produktové rady. Značka ARO predstavuje cenovo dostupné produkty, ktoré splnia očakávanie štandardnej kvality. Najvyššiu kvalitu bez kompromisov však prináša rad SIGMA, ktorý ponúka tovar porovnateľný so zavedenými značkami, ale za cenovo výhodnejších podmienok.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa