Obálky a etikety

Poštové obálky a tašky zaistia bezpečné zasielanie rôznych písomností alebo CD nosičov, v záujme ešte väčšej ochrany možno siahnuť po obálkach a taškách s bublinkovou fóliou. Etikety označia nielen adresáta na obálke, ale pomôžu tiež pri organizovaní kancelárie. METRO prináša široký sortiment etikiet rôznych rozmerov na jednorazové aj opakované použitie. Samozrejmosťou sú etikety do označovacích klieští.

Obálky a etikety

Viac o obálkach a etiketách

Etikety

Univerzálne etikety majú neobmedzené možnosti použitia. Sortiment odnímateľných etikiet na opakované používanie dopĺňajú etikety neónové, odolné polyesterové a adresové. Usporiadanosť kancelárie podporia etikety na CD a zakladače, v obchode poslúžia etikety do označovacích klieští.

Obálky

Ponuka METRO zahŕňa všetky typy poštových obálok. Vyberte si požadovaný rozmer samolepiacej obálky, obálky s okienkom, vo formáte DL alebo so samoprepisovacou doručenkou. K dispozícii sú obálky na CD, kartónové aj s bublinkovou fóliou.

Tašky

Poštové tašky majú v porovnaní s bežnými obálkami väčšiu hĺbku, takže pojmú viac písomností. Vyberať možno z rozmerov B4, B5 alebo C4, C5. Ponuka zahŕňa tašky samolepiace, s krížovým dnom alebo s bublinkovou ochrannou fóliou.

Široký výber

Univerzálne kancelárske etikety značky Sigma ponúka len METRO, sú vhodné pre všetky typy laserových aj atramentových tlačiarní a kopírok. Odstupňované hrany etikiet chránia tlačiarne pred zanesením lepidlom. Vyberať si môžete z veľkého množstva rozmerov kvalitných etikiet, ktoré získate za výhodnú cenu.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa