Papierenský tovar

Papier a papierenský tovar patrí v každej firme k najdôležitejším predmetom dennej spotreby. Vypisovanie objednávok a faktúr, tlačenie výdavkových dokladov, korešpondencia s úradmi aj obchodnými partnermi neminie žiadny maloobchod, reštauráciu, hotel ani inú spoločnosť. Mnohí podnikatelia navyše stále tlačia dôležité dokumenty na papier a v tejto podobe ich aj archivujú.

Papírenské zboží

Viac o papierenskom tovare

Výber obálky

Každodennú prácu podnikateľom uľahčia samolepiace obálky na listy rôznych formátov. Zvoliť si môžete obálky s okienkom, plné na nalepenie adresy alebo s doručenkou, obálky na CD, kartónové obálky alebo obálky s bublinkovou výplňou.

ARO a Sigma

Vlastné značky METRO ponúkajú široký sortiment papierenského tovaru, ktorý zahŕňa okrem iného papier do tlačiarní aj kopírok, pokladničné kotúčiky, faxový papier, bloky, obálky a etikety rôznych druhov a formátov.

 Výber papiera

V bohatej ponuke METRO si na jednom mieste pohodlne vyberiete biely a farebný papier pre atramentové aj laserové tlačiarne, papier šetrný k životnému prostrediu, rysovací kartón, milimetrový papier alebo fotopapier s vysokým leskom.

Špičková kvalita v METRO

METRO pre svojich zákazníkov starostlivo vyberá produkty, ktoré sú nielen cenovo dostupné, ale tiež spĺňajú medzinárodné štandardy kvality označované normami ISO. Normy ISO sledujú odolnosť papiera voči chemickým a fyzikálnym zmenám a čitateľnosť vytlačeného textu. Okrem kvality papiera dohliadajú normy na to, aby proces výroby nezaťažoval životné prostredie. Papiere Sigma sú registrované v systéme environmentálneho riadenia a auditu EMAS.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa