Tlačiarne a scenery

Cenová dostupnosť kancelárskej techniky umožňuje uskutočniť jednoducho v zázemí kancelárie alebo domáceho prostredia celý rad úkonov, pre ktoré bolo donedávna potrebné navštíviť špecializované pracovisko alebo tlačiareň. Kvalitnú prezentáciu a dokumenty možno pomocou používateľsky jednoduchších programov a vlastnej tlačiarne zvládnuť svojpomocne. Neostáva teda iné, než si zo širokej ponuky METRO vybrať ten správny prístroj.

Tiskárny, scanery

Viac o tlačiarňach a skeneroch

Atramentové tlačiarne

Vyberte si jednoduchú atramentovú tlačiareň na domáce účely alebo do svojej menšej kancelárie, alebo multifunkčný prístroj s kopírkou a skenerom do prevádzky väčšieho podniku. Tlačiarne možno ovládať cez pripojený počítač alebo pomocou LCD displeja. Kontakt s tlačiarňou zariadi USB kábel, LAN pripojenie alebo WiFi.

Laserové tlačiarne

Laserovú tlačiareň je potrebné voliť podľa toho, či na prevádzkové účely kancelárie stačí čiernobiela verzia, alebo je nutný prístroj s farebnou tlačou. Bohatá ponuka zahŕňa jednoduché prístroje aj multifunkčné zariadenia, najdôležitejšie je okrem vhodného pripojenia vybrať aj potrebnú kvalitu tlače, ktorá sa môže pohybovať od 600 x 600 dpi do 1200 x 1200 dpi.

Pokladničné tlačiarne

Ihličkové pokladničné tlačiarne sú vybavené odtrhávacou lištou a tlačia na obyčajný papier, prípadne s prieklepom. Pokladničné termotlačiarne potrebujú termocitlivý papier, ale nespotrebujú veľa energie a ponúkajú mnoho ďalších funkcií od možnosti graficky určovať podobu účteniek po signalizáciu pri úpravách nastavenia.

Zvoľte si správne

Na domáce účely alebo do menšej kancelárie sa skôr odporúčajú multifunkčné atramentové tlačiarne, ktoré lepšie tlačia obrázky a fotografie. Ich prevádzka je síce nákladnejšia, ale to pri menej častom používaní nezaváži. Laserové tlačiarne majú naopak v porovnateľnej kvalite vyššiu obstarávaciu cenu, takže sa hodia viac do väčších prevádzok. Podľa objemu a druhu tlače na pracovisku je nutné zvážiť vhodnosť jedného špičkového multifunkčného prístroja, alebo viacerých špecializovaných.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa