Kancelárske kreslá

Kvalitné stoličky k pracovnému stolu sú investíciou, ktorá sa z dôvodu dlhodobého sedenia naozaj vyplatí a pozitívne sa prejaví predovšetkým na stave chrbtice. Výber musí preto spĺňať náročnejšie kritériá než v prípade kresla na príležitostné sedenie. Výška a sklon sedacej časti a podperných častí by mala byť individuálne nastaviteľná podľa veľkosti tela.

Kancelářská křesla

Viac o kancelárskych kreslách

Kancelárske kreslá

Okrem ergonomickej sedacej časti a podpory chrbta môžu byť kancelárske kreslá vybavené nastaviteľnou podpierkou na hlavu a ruky. Výšku sedacej časti a podpierok na ruky možno regulovať. Podstavec kresla má kolieska a hojdací mechanizmus. Vyberať možno zo širokej ponuky poťahových látok.

Kancelárske stoličky

Kancelárske stoličky majú ergonomicky tvarovanú sedaciu časť a operadlo podporujúce veľkú časť chrbta. Podstavec má kolieska šetrné k rôznym typom podláh. Výška sedacej časti je nastaviteľná rovnako ako hojdací mechanizmus. K stoličkám možno dokúpiť podpierky na ruky.

Konferenčné stoličky

Konferenčné stoličky a lavice s ergonomicky tvarovaným operadlom aj sedadlom nemajú pohyblivé časti a sú určené na pohodlné sedenie v zasadacích miestnostiach, recepciách alebo čakárňach. Ponuka zahŕňa rôzne farby poťahov.

Vyberte si kvalitu

Elegantné kancelárske kreslá SIGMA ponúkajú každodenné pohodlné sedenie, ktoré nebude zaťažovať vašu chrbticu. Kvalitné kancelárske kreslá SIGMA majú nastaviteľný uhol sedadla a opierky, pojazdné kolieska a hojdací mechanizmus.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa