Prezentačné potreby

Zrozumiteľné a presvedčivé prezentovanie myšlienok, pravidiel alebo výsledkov vlastnej práce pre kolegov a klientov je dôležitou súčasťou dobrej firemnej komunikácie. Tabule a flipcharty poskytnú priestor pri predstavovaní dôležitých faktov počas obchodnej schôdzky, nástenky pripomenú podstatné informácie všetkým v kancelárii.

Prezentační potřeby

Viac o prezentačných potrebách

Nástenky

Korkové tabule v ráme sa dajú zavesiť na záves alebo pomocou samolepiacej zadnej strany priamo na stenu, dvere alebo skriňu. Na kovové magnetické nástenky sa dá písať umývateľnými fixkami. Sklenené magnetické tabule sa vyrábajú v bielej, čiernej alebo červenej farbe, takže v kancelárii môžu pôsobiť aj ako dekorácie.

Flipcharty a príslušenstvo

Flipchart tabule s klipom na blok papiera sú skladacie, takže sa môžu zostaviť len v prípade potreby. Možno meniť ich výšku a dajú sa ľubovoľne presúvať po kancelárii. Ponuka zahŕňa aj náhradné bloky a vhodné popisovače.

Pripináčiky a magnety

Ploché kovové aj farebné pripináčiky sa uplatnia na korkových tabuliach. Pripináčiky s plastovým držadlom sa ľahko držia, takže sa hodia na častejšie manipulácie. Magnety na kovové alebo sklenené magnetické nástenky sa ponúkajú v súpravách viacerých kusov a majú rôzne farby a veľkosti.

Široký výber za priaznivú cenu

ARO a SIGMA sú vlastné produktové rady, ktoré METRO pripravilo pre svojich náročných zákazníkov. ARO prináša kvalitný spotrebný tovar za atraktívne nízke ceny, SIGMA predstavuje výrobky najvyššej kvality porovnateľné so známymi značkami, ale za výhodnejšiu cenu.
Card
Staňte sa zákazníkom
Registrovať sa