PC príslušenstvo

Doplnky k počítačom síce nemajú vplyv na ich chod, ale uľahčujú prácu a rozširujú možnosti ich používania. Dôležitou súčasťou PC príslušenstva sú najmä nástroje na prenášanie a uchovávanie informácií. Ich používaním a zálohovaním počítača možno v prípade nečakanej poruchy ušetriť nemalé peniaze za záchranu dát.

PC příslušenství

Viac o PC príslušenstve

Ďalšie doplnky

Ponuka PC príslušenstva zahŕňa jednoduché reproduktory aj náročnejšie verzie so subwooferom, slúchadlá, náhlavné súpravy s mikrofónom, webkamery, optické aj laserové myši, adaptéry a klávesnice. Samozrejmosťou sú bezdrôtové prístroje.

Archivácia a zálohovanie

Prenos a archiváciu dát z počítača umožňujú USB flash disky, CD a DVD, zálohovanie externé HDD. CD a DVD nosiče sa ponúkajú v rôzne veľkých baleniach, USB flash disky majú klasické aj hravé a veselé tvary. Externé pevné disky sú vybavené zálohovacím softvérom.

Tašky a puzdrá

Bezpečie notebookov všetkých veľkostí, tabletov a GPS navigačných zariadení pri prenášaní zaistí široká ponuka ochranných obalov, puzdier a tašiek. Okrem klasických tašiek na notebook do ruky alebo na rameno možno zvoliť elegantný batoh alebo dámsku kabelku.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastný rad kvalitných výrobkov SIGMA. Klávesnice, myši, reproduktory a ďalšie výrobky značky SIGMA predstavujú kvalitu porovnateľnú s tovarom renomovaných firiem, ktorú však získate s úsporou až 15 % z ceny. Bohatá ponuka takmer 600 druhov výrobkov značky SIGMA pokrýva celý kancelársky sortiment, takže si zaručene vyberiete.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa