Kancelárske vybavenie

Podnikateľský život je plný nečakaných situácií, ktoré sa musia okamžite riešiť. Široký sortiment kancelárskeho vybavenia predajne METRO vám pomôže sa s komplikáciami ľahko vyrovnať. Vďaka vkusným a praktickým nábytkovým radom si rýchlo zariadite novú kanceláriu, deliace systémy vám pomôžu pripraviť pracovné miesto pre ďalšieho zamestnanca a široká ponuka kancelárskych kresiel dokonale uspokojí vaše nároky na komfort a pohodlie.

Kancelářské vybavení

Viac o kancelárskom vybavení

Výber kresla/stoličky

Kancelársky nábytok na sedenie je vhodné vyberať na mieru konkrétnym potrebám. V zasadacej miestnosti, kde zamestnanci obvykle netrávia dlhý časový úsek, stačia jednoduchšie stoličky, zatiaľ čo k pracovnému stolu sa vyplatí voliť náročnejší model s variabilnými opierkami a podporou chrbta podľa typu postavy.

Ergonómia

Ergonomické pomôcky podporujú výkonnosť ľudskej činnosti a predchádzajú zdravotným komplikáciám. Správna výška stoličky s oporou chrbta nestačí, dôležitá je aj výška stola a umiestnenie monitora. Tomu môže dopomôcť opierka pod nohy, podstavec notebooku alebo otočný stojan na monitor.

Výber osvetlenia

Osvetlenie pracovného miesta by malo pozostávať zo všeobecného svetla v miestnosti a individuálneho svietidla s rozptýleným svetlom. Stolná alebo stojaca lampa nepomáha len zlepšiť pracovný výkon – jej nižšia spotreba tiež šetrí náklady na energiu v prípade, že nie je nutné svietiť v celej kancelárii.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa