Lepidlá a lepiace pásky

Lepiace pásky, lepidlá a obojstranné lepky pomôžu pri širokej škále činností, kedy je potrebné spojiť dve veci dohromady. Tento skvelý vynález sa uplatní pri práci v kancelárii alebo doma. Dokáže tiež napraviť mnoho nehôd, takže nie je potrebné obľúbenú vec vyhodiť, ale len ju prosto príslušným lepidlom zase dať dohromady.

Lepidla a lepicí pásky

Viac o lepidlách a lepiacich páskach

Lepiace pásky

Priehľadné a „neviditeľné“ lepiace pásky pomôžu v kancelárii spojiť alebo opraviť rôzne písomnosti. Baliace pásky zabezpečia listy a balíky. Zásobníky na lepiace pásky majú rezáčik, aby sa dala potrebná dĺžka ľahko oddeliť, menšie zásobníky sa ľahko uložia do zásuvky, veľké sú určené na pracovný stôl na časté používanie.

Ďalšie lepiace pomôcky

Obojstranne lepiace pásky pomôžu všade tam, kde bežná lepiaca páska nestačí. Majú výbornú nosnosť a spoja rôzne druhy materiálov. Gumové lepiace štvorčeky sa dajú vymodelovať do potrebného tvaru. Priesvitné lepiace kolieska nezanechávajú stopy a môžu sa používať opakovane.

Lepidlá

Lepiace tyčinky a tekuté lepidlá v tube alebo inom dávkovači sú určené najmä na praktickú aplikáciu na papier, kartón a fotografie. Sú netoxické a dajú sa vyprať. Malé sekundové lepidlá majú širšie možnosti použitia zahŕňajúce aj plasty, drevo, kov, sklo a keramiku.

Široký výber za priaznivú cenu

METRO pre svojich zákazníkov pripravilo dva rady vlastných produktov, ktoré ponúkajú okrem iného široký sortiment lepiacich pomôcok. Rad ARO prináša kvalitný spotrebný tovar za nízke ceny. Výrobky značky SIGMA predstavujú kvalitu porovnateľnú s tovarom renomovaných firiem, ktorú však získate s úsporou až 15 % z ceny.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa