Kancelárske potreby

Kancelárske potreby predstavujú najobsiahlejšiu kapitolu kancelárskeho sortimentu. V tejto kategórii je zahrnuté všetko od najmenších drobností po dôležité vybavenie, bez ktorého by žiadna kancelária nemohla fungovať. Zoznámte sa so šírkou našej ponuky písacích potrieb, pravítok, lepidiel, lepeniek, dierovačiek a zošívačiek a zvoľte si tovar, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu vkusu, pracovným návykom a potrebám.

Kancelářské potřeby

Viac o kancelárskych potrebách

Výber písacích potrieb

Používanie písacích potrieb je veľmi individuálna záležitosť. Niekto dáva prednosť stolu plnému lacných rollerov a popisovačov, a to bez toho, aby si spočítal straty. Iný si zakladá na kvalitnej multifunkčnej ceruzke alebo pere, ktoré opatruje v náprsnom vrecku alebo kabelke a nikomu ich nepožičiava. METRO má pripravený široký výber pre každého zákazníka.

Výber lepiacich pások

Lepiace pásky majú v kancelárii vďaka mnohým možnostiam využitia nezastupiteľné miesto. Pevné lepiace pásky a nenápadné priehľadné lepenky dopĺňajú obojstranné lepiace pásky alebo vankúšiky, ktoré podľa typu dokážu udržať na mieste predmety rôznej hmotnosti bez toho, aby bol spoj viditeľný.

Výber orientačných systémov

Orientačné značenie sa neprávom prehliada, hoci tvorí výraznú súčasť interiéru kancelárií. Značenie únikových ciest a hasiacich prístrojov je dané zákonom, vkusné a zrozumiteľné označenie toaliet, priestoru pre fajčiarov alebo zákazu vstupu pomáha predísť nedopatreniam a zlepšuje medziľudské vzťahy.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa