Drobné kancelárske potreby

Drobné kancelárske potreby spríjemňujú prácu s dokumentmi a pomáhajú udržiavať poriadok na pracovnom stole aj v písomnostiach. Používatelia z radov kancelárskych pracovníkov aj školská mládež isto ocenia atraktívnu farebnú podobu aj plastové súčasti, vďaka ktorým sa ľahko držia.

Kancelářské potřeby

Viac o drobných kancelárskych potrebách

Nožničky a nože

V sortimente nožničiek možno vyberať z produktov s ergonomickou rukoväťou z plastu, ktorá nezaťažuje ruku, alebo z ponuky vysokoodolných celokovových nožničiek. Nôž na listy nájde využitie v miestach, ktorými prechádza množstvo pošty. Odlamovacie nože sú v predaji jednotlivo alebo v súpravách po viacerých kusoch.

Pripináčiky, klipy, spinky

Klipy a spinky na dokumenty slúžia na praktické spojenie viacerých hárkov papiera. Farebné gumičky, špendlíky, štipce a pripináčiky pripevnia a vizuálne odlíšia jednotlivé typy poznámok. V ponuke sú samostatne alebo v súprave obsahujúcej dva druhy výrobkov.

Stojany na vizitky a písacie potreby

Stojany na písacie potreby umožnia mať neustále na dosah obľúbenú prepisovaciu ceruzku alebo pero a zároveň predchádzajú neporiadku na písacom stole. Vizitkovníky udržiavajú prehľad v obchodných kontaktoch, jednoducho sa nimi manipuluje a ľahko sa dopĺňajú.

Široký výber za priaznivú cenu

METRO pre svojich zákazníkov pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšie ceny. Široká ponuka radu SIGMA obsahuje takmer 600 produktov kancelárskych potrieb v kvalite značkového tovaru, avšak za cenu až o 15 % nižšiu.
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Prehliadnite si aktuálnu ponuku.

Do ponuky