Drobné kancelárske potreby

Drobné kancelárske potreby spríjemňujú prácu s dokumentmi a pomáhajú udržiavať poriadok na pracovnom stole aj v písomnostiach. Používatelia z radov kancelárskych pracovníkov aj školská mládež isto ocenia atraktívnu farebnú podobu aj plastové súčasti, vďaka ktorým sa ľahko držia.

Kancelářské potřeby

Viac o drobných kancelárskych potrebách

Nožničky a nože

V sortimente nožničiek možno vyberať z produktov s ergonomickou rukoväťou z plastu, ktorá nezaťažuje ruku, alebo z ponuky vysokoodolných celokovových nožničiek. Nôž na listy nájde využitie v miestach, ktorými prechádza množstvo pošty. Odlamovacie nože sú v predaji jednotlivo alebo v súpravách po viacerých kusoch.

Pripináčiky, klipy, spinky

Klipy a spinky na dokumenty slúžia na praktické spojenie viacerých hárkov papiera. Farebné gumičky, špendlíky, štipce a pripináčiky pripevnia a vizuálne odlíšia jednotlivé typy poznámok. V ponuke sú samostatne alebo v súprave obsahujúcej dva druhy výrobkov.

Stojany na vizitky a písacie potreby

Stojany na písacie potreby umožnia mať neustále na dosah obľúbenú prepisovaciu ceruzku alebo pero a zároveň predchádzajú neporiadku na písacom stole. Vizitkovníky udržiavajú prehľad v obchodných kontaktoch, jednoducho sa nimi manipuluje a ľahko sa dopĺňajú.

Široký výber za priaznivú cenu

METRO pre svojich zákazníkov pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšie ceny. Široká ponuka radu SIGMA obsahuje takmer 600 produktov kancelárskych potrieb v kvalite značkového tovaru, avšak za cenu až o 15 % nižšiu.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa