Kancelárska technika

Z ponuky METRO si ľahko vyberiete technické vybavenie presne na mieru pre prácu z domu, malú kanceláriu alebo pre prevádzku veľkého podniku. Do rozsiahlejších pracovísk sa hodia samostatné tlačiarne, skenery a iné prístroje, menšie kancelárie kvôli úspore financií aj miesta dajú prednosť multifunkčným zariadeniam.

Kancelářská technika

Viac o kancelárskej technike

Výber tonera

Pri nákupe správnej tlačovej kazety alebo tonera je nutné poznať nielen značku príslušnej tlačiarne, ale aj presné označenie modelu. Niektoré tlačiarne majú dve súpravy farebných kaziet, jednu na tlač bežného textu a druhú na fotografie.

 Výber skartovačky

Skartovací stroj je potrebné vyberať podľa toho, či bude slúžiť v domácnosti, alebo v kancelárii, koľko osôb ho bude používať a čo všetko bude potrebné likvidovať. Voliť sa dá aj stupeň bezpečnosti, teda veľkosť rozrezaných dielov. Skartovačky môžu mať aj ďalšie funkcie ako bezpečnostnú zámku, tichý chod a automatické vypínanie.

Výber viazacieho systému

Viazacie stroje na krúžkovú väzbu sa delia podľa toho, či pracujú s plastovými, alebo kovovými chrbtami. Pri jednotlivých modeloch môže byť maximálna kapacita väzby odlišná. Zatiaľ čo pre domácnosť stačia mechanické viazače, prevádzke kancelárie budú vyhovovať skôr viazače elektrické.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa