Balenie najrôznejších artiklov za účelom zasielania, prevozu alebo uskladnenia sprevádza každodenný život v kancelárii aj v domácnosti. Pri vyberaní baliacich pomôcok je potrebné mať na pamäti, že kvalita balenia určuje zabezpečenie predmetov vo vnútri. METRO preto prichádza s bohatou ponukou baliacich papierov, kartónov, lepiacich pások a fixačných fólií, z ktorej si vyberie každý.

Viac o balení

 • Fixačné fólie

  Fixačné fólie udržia predmety pohromade a zároveň ich ochránia pred povrchovým poškodením. K dispozícii sú fólie v šírke 12,5 a 50 cm, dĺžka navinutej fólie na kartónovú dutinku činí 150 a 205 m.

 • Baliace papiere a kartónové obaly

  Baliace papiere rôznych šírok z recyklovaného aj veľmi pevného materiálu sú k dispozícii v roliach s dĺžkou 5 až 62 metrov. Zvoliť možno aj narezané baliace papiere v niekoľkých formátoch následne zvinuté do rolí. Zasielateľské kartóny a krabice dopĺňajú papierové tašky a kartóny na vínové fľaše.

 • Špagáty a lepiace pásky

  Širokú ponuku farebných polypropylénových, ľanových a sisalových špagátov dopĺňajú potravinárske špagáty. Transparentné, hnedé a papierové lepiace pásky rôznych veľkostí a hrúbky materiálu možno používať samostatne, ako aj pomocou zásobníka.

Vyberte si

Kancelársky sortiment METRO obsahuje dva vlastné produktové rady. Značka ARO predstavuje cenovo dostupné produkty, ktoré splnia očakávanie štandardnej kvality. Najvyššiu kvalitu bez kompromisov však prináša rad SIGMA, ktorý ponúka tovar porovnateľný so zavedenými značkami, ale za cenovo výhodnejších podmienok.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Obálky a etikety

  Obalky a etikety

  Obálky na listy odlišných veľkostí, s okienkom alebo doručenkou, vizitky a samolepiace etikety

 • Archivačné systémy

  Archivacne systemy

  Krabicové boxy, stojany na spisy, archivačné krabice a kontajnery, univerzálne krabice s vekom

 • Dosky, rýchloviazače, rozlišovače

  Dosky rychloviazace

  Papierové dosky, jednoduché, s chlopňami a vreckami, na gumičku aj šnúrku, rýchloviazače a rozlišovače

 • Post-it

  Post-it

  Samolepiace bločky rôznych farieb, veľkostí a tvarov sú stále po ruke