Bezpečnostné schránky zabezpečia v kancelárii, doma alebo v hotelovej izbe nielen finančnú hotovosť, ale aj väčšie predmety ako notebooky so súkromnými dátami alebo zakladače s obchodnými dokumentmi, ktoré by sa nemali dostať do cudzích rúk. Stačí si vybrať správnu veľkosť bezpečnostnej schránky a systém otvárania.

Viac o pokladniach a trezoroch

 • Mechanické trezory

  Mechanické úschovné schránky sa zamykajú pomocou bezpečnostného kľúča. Trezory sú vyrobené z 1,5 mm hrubého kovu, dvierka majú dokonca 3 mm, čo veľmi sťažuje násilné vniknutie.

 • Elektronické trezory

  Elektronické trezory sa zamykajú pomocou nastaviteľného kódu. Možno si voliť z rôznych veľkostí, veľké schránky obsiahnu aj množstvo zakladačov alebo krabíc s dokumentmi. Trezory môžu byť vybavené zvukovou signalizáciou alebo funkciou autoblokácie v prípade opakovaného nesprávneho zadania kódu.

 • Pokladne

  Prenosné kovové schránky s mechanickou zámkou majú vo vnútri vyberateľné členiace prvky rozdelené priehradkami, aby bolo ukladanie bankoviek aj mincí rôznych veľkostí a hodnôt praktické. V ponuke sú pokladničné schránky v niekoľkých veľkostiach a farbách.

Vyberte si kvalitu

Len METRO ponúka úschovné schránky značky SIGMA, ktoré uspokoja vysoké nároky a zároveň potešia priaznivejšou cenou než porovnateľné produkty zavedených značiek. Značka SIGMA je vlastný rad spoločnosti METRO prinášajúci takmer 600 produktov vysokej kvality za ceny nižšie až o 15 %.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Archivačné systémy

  Archivacne systemy

  Krabicové boxy, stojany na spisy, archivačné krabice a kontajnery, univerzálne krabice s vekom

 • Dosky, rýchloviazače, rozlišovače

  Dosky rychloviazace

  Papierové dosky, jednoduché, s chlopňami a vreckami, na gumičku aj šnúrku, rýchloviazače a rozlišovače

 • Pokladničné kotúčiky

  Pokladnicne kotuciky

  Tabelačný papier a pokladničné kotúčiky rôznych šírok a dĺžok sa hodia do všetkých typov pokladní.

 • Písanie a opravovanie

  Pisanie a opravovanie

  Mikroceruzky, ceruzky, pastelky, fixky, popisovače, zvýrazňovače, rollery a perá, korekčné pomôcky