Kancelárske potreby predstavujú najobsiahlejšiu kapitolu kancelárskeho sortimentu. V tejto kategórii je zahrnuté všetko od najmenších drobností po dôležité vybavenie, bez ktorého by žiadna kancelária nemohla fungovať. Zoznámte sa so šírkou našej ponuky písacích potrieb, pravítok, lepidiel, lepeniek, dierovačiek a zošívačiek a zvoľte si tovar, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu vkusu, pracovným návykom a potrebám.

Tipy z nášho sortimentu


Vyberte si

 • Písanie a opravovanie

  Pisanie a opravovanie

  Mikroceruzky, ceruzky, pastelky, fixky, popisovače, zvýrazňovače, rollery a perá, korekčné pomôcky

 • Prezentačné potreby

  Prezentacne potreby

  Magnetické, čierne a korkové nástenky, flipchart tabule, pripináčiky, magnety a popisovače

 • Drobné kancelárske potreby

  Drobne kancelarske potreby

  Stojany na písacie potreby, kancelárske spinky a klipy, nožničky, pravítka a kružidlá, vizitkovníky

 • Lepidlá a lepiace pásky

  Lepidla a lepiace pasky

  Priehľadné, baliace a obojstranné lepiace pásky, pásky do etiketovacích klieští, lepidlá všetkých druhov

 • Dierovačky, zošívačky a rezačky

  Dierovacky zosivacky

  Dierovačky na rôzny počet hárkov, minizošívačky a blokové zošívačky, zošívacie kliešte, elektrické zošívačkyViac o kancelárskych potrebách

 • Výber písacích potrieb

  Používanie písacích potrieb je veľmi individuálna záležitosť. Niekto dáva prednosť stolu plnému lacných rollerov a popisovačov, a to bez toho, aby si spočítal straty. Iný si zakladá na kvalitnej multifunkčnej ceruzke alebo pere, ktoré opatruje v náprsnom vrecku alebo kabelke a nikomu ich nepožičiava. METRO má pripravený široký výber pre každého zákazníka.

 • Výber lepiacich pások

  Lepiace pásky majú v kancelárii vďaka mnohým možnostiam využitia nezastupiteľné miesto. Pevné lepiace pásky a nenápadné priehľadné lepenky dopĺňajú obojstranné lepiace pásky alebo vankúšiky, ktoré podľa typu dokážu udržať na mieste predmety rôznej hmotnosti bez toho, aby bol spoj viditeľný.

 • Výber orientačných systémov

  Orientačné značenie sa neprávom prehliada, hoci tvorí výraznú súčasť interiéru kancelárií. Značenie únikových ciest a hasiacich prístrojov je dané zákonom, vkusné a zrozumiteľné označenie toaliet, priestoru pre fajčiarov alebo zákazu vstupu pomáha predísť nedopatreniam a zlepšuje medziľudské vzťahy.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.