Pokladne a trezory

Pokladny a trezory

Viac o pokladniach a trezoroch

Mechanické trezory

Mechanické úschovné schránky sa zamykajú pomocou bezpečnostného kľúča. Trezory sú vyrobené z 1,5 mm hrubého kovu, dvierka majú dokonca 3 mm, čo veľmi sťažuje násilné vniknutie.

Elektronické trezory

Elektronické trezory sa zamykajú pomocou nastaviteľného kódu. Možno si voliť z rôznych veľkostí, veľké schránky obsiahnu aj množstvo zakladačov alebo krabíc s dokumentmi. Trezory môžu byť vybavené zvukovou signalizáciou alebo funkciou autoblokácie v prípade opakovaného nesprávneho zadania kódu.

Pokladne

Prenosné kovové schránky s mechanickou zámkou majú vo vnútri vyberateľné členiace prvky rozdelené priehradkami, aby bolo ukladanie bankoviek aj mincí rôznych veľkostí a hodnôt praktické. V ponuke sú pokladničné schránky v niekoľkých veľkostiach a farbách.

Vyberte si kvalitu

Len METRO ponúka úschovné schránky značky SIGMA, ktoré uspokoja vysoké nároky a zároveň potešia priaznivejšou cenou než porovnateľné produkty zavedených značiek. Značka SIGMA je vlastný rad spoločnosti METRO prinášajúci takmer 600 produktov vysokej kvality za ceny nižšie až o 15 %.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa