Pokladne a trezory

Pokladny a trezory

Viac o pokladniach a trezoroch

Mechanické trezory

Mechanické úschovné schránky sa zamykajú pomocou bezpečnostného kľúča. Trezory sú vyrobené z 1,5 mm hrubého kovu, dvierka majú dokonca 3 mm, čo veľmi sťažuje násilné vniknutie.

Elektronické trezory

Elektronické trezory sa zamykajú pomocou nastaviteľného kódu. Možno si voliť z rôznych veľkostí, veľké schránky obsiahnu aj množstvo zakladačov alebo krabíc s dokumentmi. Trezory môžu byť vybavené zvukovou signalizáciou alebo funkciou autoblokácie v prípade opakovaného nesprávneho zadania kódu.

Pokladne

Prenosné kovové schránky s mechanickou zámkou majú vo vnútri vyberateľné členiace prvky rozdelené priehradkami, aby bolo ukladanie bankoviek aj mincí rôznych veľkostí a hodnôt praktické. V ponuke sú pokladničné schránky v niekoľkých veľkostiach a farbách.

Vyberte si kvalitu

Len METRO ponúka úschovné schránky značky SIGMA, ktoré uspokoja vysoké nároky a zároveň potešia priaznivejšou cenou než porovnateľné produkty zavedených značiek. Značka SIGMA je vlastný rad spoločnosti METRO prinášajúci takmer 600 produktov vysokej kvality za ceny nižšie až o 15 %.
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Prehliadnite si aktuálnu ponuku.

Do ponuky