Profi gastro

Široká ponuka profesionálnych prístrojov a zariadení určených pre reštaurácie, kaviarne, bary, prevádzky rýchleho občerstvenia (fast food) a predajne. Využite naše služby spojené s poradenstvom, nákupom, inštaláciou a servisom týchto praktických pomocníkov.

S kvalitným vybavením bude vaše podnikanie efektívnejšie

Z oblasti služieb METRO môžete využiť napr. tvorbu návrhu nových alebo remodeling starých kuchýň, zaistenie projektovej dokumentácie, poradenstvo pri výbere technológií, ich praktickú ukážku a tiež dodávku na miesto určenia a odbornú montáž. Rovnako je vám k dispozícii nielen záručný, ale aj pozáručný servis a preventívne prehliadky. V prípade vášho záujmu vám naši poradcovia ponúknu aj rozmanité finančné služby – napr. špeciálnu ponuku leasingu.

Zákazníkom na mieru

Pri výbere tohto špecializovaného sortimentu sme sa zamerali na jeho kvalitu aj cenu. Preto v našej ponuke nájdete niekoľko kvalitatívnych a cenových úrovní, z ktorých si môžete vybrať výrobok podľa svojich potrieb a finančných možností. Neustále rozširujeme aj portfólio tovarov, pričom zohľadňujeme nielen moderné trendy, ale aj konkrétne požiadavky našich zákazníkov.

Kompletné služby

Využite našu komplexnú ponuku služieb od návrhu kuchýň a kuchynského vybavenia cez dodávku tohto zariadenia až po zaistenie záručného a pozáručného servisu. Samozrejmosťou je poskytovanie poradenstva a možnosť predvedenia niektorých technológií v praxi, aby ste sa sami presvedčili o ich prínose pre vaše podnikanie.

Profesionálne prístroje

V ponuke METRO nájdete varné technológie (od základných stolných spotrebičov pre fastfoody a kiosky cez voľne stojace spotrebiče pre reštaurácie až po multifunkčné zariadenia), baristické zariadenia (kávovary, mlynčeky na kávu, mixéry, granitovače a iné), zariadenia na kuchynskú prípravu (nárezové stroje, krájače zeleniny, kutre, váhy a multifunkčné roboty) alebo umývacie programy (umývačky a umývacie prostriedky). Ďalej pre zákazníkov HoReCa ponúkame sortiment prístrojov na chladenie. Všetky výrobky z tejto sekcie nájdete v katalógu Profi Gastro.
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

Nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Pozrite si aktuálnu ponuku.

Viac