Profi gastro

Široká ponuka profesionálnych prístrojov a zariadení určených pre reštaurácie, kaviarne, bary, prevádzky rýchleho občerstvenia (fast food) a predajne. Využite naše služby spojené s poradenstvom, nákupom, inštaláciou a servisom týchto praktických pomocníkov.

S kvalitným vybavením bude vaše podnikanie efektívnejšie

Z oblasti služieb METRO môžete využiť napr. tvorbu návrhu nových alebo remodeling starých kuchýň, zaistenie projektovej dokumentácie, poradenstvo pri výbere technológií, ich praktickú ukážku a tiež dodávku na miesto určenia a odbornú montáž. Rovnako je vám k dispozícii nielen záručný, ale aj pozáručný servis a preventívne prehliadky. V prípade vášho záujmu vám naši poradcovia ponúknu aj rozmanité finančné služby – napr. špeciálnu ponuku leasingu.

Zákazníkom na mieru

Pri výbere tohto špecializovaného sortimentu sme sa zamerali na jeho kvalitu aj cenu. Preto v našej ponuke nájdete niekoľko kvalitatívnych a cenových úrovní, z ktorých si môžete vybrať výrobok podľa svojich potrieb a finančných možností. Neustále rozširujeme aj portfólio tovarov, pričom zohľadňujeme nielen moderné trendy, ale aj konkrétne požiadavky našich zákazníkov.

Kompletné služby

Využite našu komplexnú ponuku služieb od návrhu kuchýň a kuchynského vybavenia cez dodávku tohto zariadenia až po zaistenie záručného a pozáručného servisu. Samozrejmosťou je poskytovanie poradenstva a možnosť predvedenia niektorých technológií v praxi, aby ste sa sami presvedčili o ich prínose pre vaše podnikanie.

Profesionálne prístroje

V ponuke METRO nájdete varné technológie (od základných stolných spotrebičov pre fastfoody a kiosky cez voľne stojace spotrebiče pre reštaurácie až po multifunkčné zariadenia), baristické zariadenia (kávovary, mlynčeky na kávu, mixéry, granitovače a iné), zariadenia na kuchynskú prípravu (nárezové stroje, krájače zeleniny, kutre, váhy a multifunkčné roboty) alebo umývacie programy (umývačky a umývacie prostriedky). Ďalej pre zákazníkov HoReCa ponúkame sortiment prístrojov na chladenie. Všetky výrobky z tejto sekcie nájdete v katalógu Profi Gastro.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa