VŠETKO PRE podniky a kancelárie

Sme tu pre Vás! V METRO ponúkame široký sortiment kancelárskych potrieb, dekorácii, zariadenia do kancelárie či iného nepotravinového tovaru. Taktiež u nás nájdete kvalitnú kávu, čaje a čerstvé potraviny s jediným cieľom – pomôcť vám uspieť vo vašom podnikaní.

väčšie či menšie podniky, živnostníci aj inštitúcie u nás nájdu všetko pre svoje podnikanie

Sortiment

Náš široký sortiment kancelárskych potrieb i občerstvenie pre zamestnancov či návštevy a mnoho zaujímavých služieb vám pomôžu zabezpečiť plynulý chod vašej kancelárie. Pod jednou strechou u nás nájdete viac ako 30 000 potravinových aj nepotravinových výrobkov.

Svoje firmy si môžete kompletne vybaviť vďaka našej širokej ponuke kancelárskych pomôcok a ďalšieho kancelárskeho zariadenia. Ďalej ponúkame prostriedky a pomôcky pre bezpečnosť a ochranu zdravia. Energiu vašim zamestnancom či návštevám ľahko doplníte čerstvým ovocím, nápojmi i rôznymi sladkými či slanými snackmi.​

NAŠE SLUŽBY PRE VAŠE PODNIKANIE

Inšpirácia

Gastronomické inšpirácie

Objavte informácie a tipy na spracovanie mäsa, rýb, ovocia, zeleniny, syrov, vína a lahôdok, ktoré vám pomôžu pri príprave chutných jedál. Okrem toho vám poskytneme zaujímavosti o pôvode a histórii týchto potravín a nápojov. Našou snahou je prinášať vám nové a zaujímavé informácie o potravinách, ktoré nájdete v našej ponuke v METRO. Veríme, že vám naša stránka poskytne dostatok inšpirácie a zlepší vaše kulinárske zručnosti.
Zistiť viac
Recepty

Recepty

METRO Recepty sú nekonečnou inšpiráciou pre vaše domácnosti ale aj hostí vo firme! Sme tu, aby sme vám poskytli širokú škálu receptov pre každú príležitosť. Od jednoduchých drinkov, predjedál či dezertov až po náročnejšie kulinárske umenie pre vašich blízkych. Prejdite na našu stránku receptov a varte spolu s nami!


Nájsť recept

Tankujte kvalitne a lacno

Na čerpacích staniciach METRO môžu tankovať aj zákazníci neregistrovaní v spoločnosti METRO. Ceny pre vás pravidelne kontrolujeme a palivá osvedčenej kvality ponúkame lacno pre všetkých.
Viac info

Aplikácia Moje METRO

Moje METRO je mobilná aplikácia, ktorá ponúka zákazníkom  pohodlný spôsob riadenia ich obchodných potrieb. S touto aplikáciou môžete jednoducho prehľadávať aktuálne ponuky a zľavové kupóny, využívať digitálnu METRO kartu, sledovať históriu nákupov, tvoriť nákupné zoznamy, a to priamo vo svojom smartfóne. S Moje METRO je nákup v METRO ešte výhodnejší.
Viac o aplikácii
metro znacky

Vlastné značky

Produkty značiek METRO Chef, METRO Professional, ARO, Fine Life, Rioba či Sigma​ sú ostro sledované a vyvíjané tak, aby spĺňali požiadavku ceny a kvality. Vďaka zapojeniu domácich aj medzinárodných odborníkov do vývoja vieme zaručiť, že s produktmi našich vlastných značiek budete spokojní. Presvedčte sa sami!
Objaviť METRO značky

potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás telefonicky na bezplatnej infolinke spoločnosti METRO na telefónnom čísle 0850 123 223, ktorá je pre vás k dispozícii od pondelka do nedele medzi 8:00 a 18:00. Alebo môžete osloviť ktoréhokoľvek zamestnanca na našich veľkoobchodných strediskách, ktorí sú pre vás k dispozícii počas otváracích hodín.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa