Staňte sa naším zákazníkom. Je to jednoduché.

Získať METRO kartu

Rioba

Rioba je exkluzívna talianska značka určená pre hotely, reštaurácie a kaviarne. Ponúka kávový program založený na prvotriednej kvalite, ucelenosti ponuky a originálnom dizajne. Okrem exkluzívnej kávy poskytuje mnoho súvisiacich produktov a služieb.

Rioba latte

Aké výhody prináša Rioba vášmu podnikaniu?

  • Vysokokvalitná a na slovenskom trhu unikátna kávová značka, ktorá sa od ostatných líši zaujímavou chuťou.
  • Zaistenie vybavenia prevádzky a ďalšieho servisu plne porovnateľného s konkurenčnými spoločnosťami.
  • Marketingová podpora predaja kávy Rioba.
  • Možnosť využiť špeciálne služby METRO, ktoré sa odvíjajú od intenzity spolupráce.

Tajomstvo chute kávy Rioba

Kávu Rioba odlišuje od ostatných typov káv dostupných na slovenskom trhu predovšetkým spôsob praženia. To sa odohráva v špecializovanom podniku s viac než storočnou tradíciou v talianskom prístavnom meste Janov. Ide o takzvané talianske praženie, ktoré je dotiahnuté do stupňa „dark“. Výsledná chuť je vďaka nemu viac korenená a obsahuje unikátny čokoládový tón, pričom aróma je potlačená na úkor pociťovanej sladkosti. Najmodernejšie technológie a systém kontroly kvality zabezpečujú, že túto jedinečnú chuť obsahuje každé zrnko kávy Rioba.

Čo neviete o káve

Nejde len o kávu – špeciálna ponuka čajov Rioba

Rioba
Značka Rioba zahŕňa aj najobľúbenejšie odrody čajov, ktoré sú dovážané z rôznych oblastí sveta. Okrem čiernych, zelených a ovocných druhov môžete svojim hosťom sprostredkovať zážitok z lahodných a na pohľad krásnych kvitnúcich čajov.

Čaje sú v predaji v papierových škatuľkách alebo v exkluzívnom balení, ktoré má podobu drevených kaziet. METRO navyše ponúka špeciálny čajový set na servírovanie.