Staňte sa naším zákazníkom. Je to jednoduché.

Získať METRO kartu

Horeca Select

Produkty prémiovej značky Horeca Select sú určené na použitie v profesionálnej kuchyni. Široký sortiment vysokej kvality, ktorý pokrýva väčšinu potrieb HoReCa zákazníkov, zadovážite za dlhodobo výhodné ceny a v praktickom balení na úsporu nákladov.

Prvotriedna kvalita za priaznivé ceny

prvotriedna kvalita
Výrobky Horeca Select prierezovo zasahujú do všetkých potravinových kategórií. Najširší sortiment nájdete v oblasti mrazených a suchých potravín, špeciálnu zmienku si zaslúži exkluzívny rad údenín pripravovaných podľa pôvodných receptúr – Horeca Select BLACK LABEL. 
METRO využíva spoluprácu so všetkými krajinami, v ktorých pôsobí, a z každej dováža to najlepšie. Väčšina potravín pochádza z miest, ktoré sú ich domovom, a pýši sa odporúčaním miestnych odborníkov. Prvotriednu akosť tovaru zaručuje aj ocenenie Česká kvalita a medzinárodná prestížna cena Superior Taste Award, ktoré značka získala. Za kvalitu výrobkov Horeca Select sa postavil známy kuchár Vojtech Artz.

Súčasťou sortimentu Horeca Select je tiež kvalitné vybavenie prevádzky od renomovaných výrobcov. Produkty, ktoré prešli radom nezávislých atestov, sú k dispozícii za veľmi výhodné ceny, a súčasťou ponuky je aj profesionálny servis vo vašej prevádzke. 
Kompletný prehľad výrobkov nájdete v Katalógu produktov Horeca Select. Uvedené ceny a gramáž vám pomôžu pri vytvorení nákupného zoznamu aj pri kalkulácii nákladov.
Stálu kvalitu produktov Horeca Select zaručuje program Garancia vrátenia peňazí.V prípade nespokojnosti s tovarom vám METRO pri splnení stanovených podmienok vráti vynaloženú finančnú sumu.