Staňte sa naším zákazníkom. Je to jednoduché.

Získať METRO kartu

ARO

ARO je značka vyvinutá najmä pre majiteľov obchodov. Ponúka viac ako 700 potravinárskych aj nepotravinárskych produktov. Široký výber štandardne kvalitných výrobkov poskytujeme za ceny, ktoré ťažko nachádzajú konkurenciu.

Skvelá kvalita za výhodnú cenu

ARO

Široký sortiment

Viac než 700 potravinových aj nepotravinových produktov, z ktorých ľahko poskladáte svoju základnú ponuku a ktoré pokryjú väčšinu každodenných potrieb konečného spotrebiteľa.

Neprekonateľne výhodné pre maloobchod

Produkty značky ARO ponúkame za veľmi výhodné ceny. Z toho dôvodu môžete svojim finančne citlivým zákazníkom predložiť sortiment v nízkej cenovej hladine, vďaka ktorej budete úspešne konkurovať veľkým obchodným reťazcom.

Praktické balenia

Všetky produkty ARO nájdete na regáli v multibaleniach, ktorých praktickosť a skladnosť oceníte pri závozoch do predajne.

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Produkty značky ARO sú vyrábané v štandardnej a stálej kvalite zodpovedajúcej medzinárodným požiadavkám a ich cena je bezkonkurenčne nízka.

Výhody pre vaše podnikanie:

  • nízka cena výrobkov
  • stála kvalita
  • výhodné a praktické balenia
  • komplexná ponuka tovaru

Táto ikona označuje vždy NAJLEPŠÍ CENU ARO PRODUKTOV.

Aro

ARO, solídny základ vášho obchodu

ARO

Značka ARO obsahuje rýchloobrátkové produkty (s výnimkou alkoholu a tabaku), ktoré pokryjú dopyt vašich zákazníkov po tovare každodennej potreby. V tejto ponuke nájdete základné potraviny, konzervované a nakladané produkty, polotovary, mrazený tovar, nealkoholické nápoje, prostriedky na umývanie a upratovanie a ďalšie výrobky. Tieto produkty oslovia predovšetkým cenovo citlivých klientov a budú ideálnou základňou vášho sortimentu. Klientom, ktorí hľadajú vyššiu kvalitu, môžete ponúknuť aj exkluzívnejší tovar, ktorý nájdete napr. v portfóliu značky Fine Life.