NENECHAJTE SI ZRUŠIŤ KARTU. NAKÚPTE S 10% ZĽAVOU A ZOSTAŇTE!

Vážený zákazník ,
dovoľte, aby sme Vás upozornili, že na Vašej registrácii (číslo je uvedené v SMS) neevidujeme po dobu viac ako 22 mesiacov žiadny nákup. Vzhľadom na obchodné podmienky spoločnosti METRO Cash & Carry SR s.r.o., bude Vaša registrácia ukončená k dátumu uvedenému v SMS.

Budeme radi, keď s nami zostanete aj naďalej. Pokiaľ u nás nakúpite v akejkoľvek hodnote do dátumu uvedeného v SMS, Vašu registráciu rušiť nebudeme. Navyše Vám na tento nákup platí 10% zľava, ktorá vám bude automaticky odpočítaná na pokladnici.

Vaše METRO

* Zľavu je možné uplatniť len na osobné nákupy uskutočnené v ktoromkoľvek veľkoobchodnom stredisku METRO Cash & Carry SR
s. r. o. Zľava platí len pre vašu registráciu. Zľava platí na tovar aktuálne skladom s výnimkou tabakových výrobkov, pohonných hmôt, alkoholu, vratných obalov a produktov z vernostného programu. Zľavový kupón je možné uplatniť iba raz. Kombinácia s inými zľavami a akciami nie je možná. Falšovanie a neoprávnené použitie je postihnuteľné podľa zákona. Maximálna výška zľavy na nákup je 50 EUR bez DPH.

Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Prehliadnite si aktuálnu ponuku.

Do ponuky