zrušenie karty? nakúpte so ZĽAVou 10 % A ZOSTAŇTE s nami!

Vážený zákazník,
dovoľte, aby sme Vás upozornili, že na Vašej registrácii (číslo je uvedené v SMS) neevidujeme po dobu viac ako 22 mesiacov žiadny nákup. Vzhľadom na obchodné podmienky spoločnosti METRO Cash & Carry SR s.r.o., bude Vaša registrácia ukončená k dátumu uvedenému v SMS.

Budeme radi, keď s nami zostanete aj naďalej. Pokiaľ u nás nakúpite v akejkoľvek hodnote do dátumu uvedeného v SMS, Vaša registrácia ostane aj naďalej v platnosti. Navyše Vám na tento nákup platí zľava 10 %*, ktorá Vám bude automaticky odpočítaná na pokladnici.

Vaše METRO
* Zľavu je možné uplatniť len na osobné nákupy uskutočnené v ktoromkoľvek veľkoobchodnom stredisku METRO Cash & Carry SR
s. r. o. Zľava platí len pre Vašu registráciu. Zľava platí na tovar aktuálne skladom s výnimkou tabakových výrobkov, pohonných hmôt, alkoholu, vratných obalov a produktov z vernostného programu. Zľavový kupón je možné uplatniť iba raz. Kombinácia s inými zľavami a akciami nie je možná. Falšovanie a neoprávnené použitie je postihnuteľné podľa zákona. Maximálna výška zľavy na nákup je 50 EUR bez DPH.

Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa