VŠETKO PRE GASTRONÓMIU

Sme tu pre Vás! V METRO ponúkame viac ako desaťtisíce položiek čerstvého a trvanlivého tovaru, profi gastro zariadenia a doplnkové služby s jediným cieľom – pomôcť Vám uspieť vo Vašom podnikaní.

gastronomia

NAŠE SLUŽBY PRE VAŠE PODNIKANIE

METRO distribúcia

METRO distribúcia

Objednávajte online alebo u vášho obchodného zástupcu. Tovar vám privezieme. Služba makro distribúcie vám zaistí dovoz tovaru na určenú adresu v rámci celej SR. Používame najmodernejšie chladiace vozidlá na zachovanie chladiacich podmienok reťazca. Čerstvosť produktov zostáva zachovaná vďaka dodržiavaniu štandardov HACCP. Rýchly a prehľadný spôsob objednávania pomocou našej aplikácie m-objednávka.
Zistiť viac
DISH

Digitálne služby DISH

Objavte efektívne nástroje online platformy DISH. Sú úplne zadarmo, uľahčia vám prácu a vy sa tak budete môcť venovať hosťom.
DISH je online platforma, ktorú vyvinulo makro v spolupráci s expertmi na gastronómiu. Vášmu podniku ponúka zadarmo digitálne nástroje, ako je vytvorenie webu pre gastronómiu alebo efektívny rezervačný systém.
Všetky nástroje sú plne integrované a zaisťujú tak prehľadnú a jednoduchú správu z jediného miesta – vášho mobilu.
Zistiť viac

eHACCP

Získajte zadarmo HACCP školenia v našej makro aplikácii, kde si zadarmo vytvoríte sanitačný plán a sanitačnú príručku. Vyskúšajte zadarmo našu aplikáciu.
Špičkovú kvalitu nielen vyžadujeme, ale aj odborne kontrolujeme, a to na niekoľkých úrovniach.
Do aplikácie

HORECA, TO SÚ REŠTAURÁCIE, KAVIARNE, BARY, BISTRÁ, KLUBY, JEDÁLNE A ĎALŠIE GASTRONOMICKÉ PREVÁDZKY.

Sortiment

Náš široký sortiment potravín i gastronomického vybavenia a mnoho zaujímavých služieb Vám pomôžu udržať si existujúcu aj získať novú klientelu.
Pod jednou strechou u nás nájdete viac ako 30 000 potravinových aj nepotravinových výrobkov.

Široká a pestrá ponuka potravín

Viac ako 45 druhov čerstvých rýb a morských plodov, vrátane čerstvých homárov.

Čerstvé mäso z dvadsiatich krajín sveta a sedem dní v týždni! Dodáme Vám aj zverinu a vybrané zahraničné špeciality.

Viac ako tisíc druhov syrov, od slovenskej klasiky po vyhlásené zahraničné delikatesy. Ponúkame aj špeciality z ekologických chovov a rôznych druhov mlieka.

Bio, dia a bezlepkové potraviny. Pre všetkých klientov, ktorí majú špecifické požiadavky na stravovanie, máme celý rad produktov.

Alkoholické nápoje. Z našej ponuky, ktorá obsahuje množstvo obľúbených nápojov z celého sveta i množstvo lokálnych tuzemských pív, uspokojíte aj veľmi náročných hostí.

Vybavenie podniku

Svoje prevádzky si môžete kompletne vybaviť vďaka našej širokej ponuke spoľahlivých spotrebičov a ďalšieho kuchynského zariadenia. Ďalej ponúkame prostriedky a pomôcky pre bezpečnosť a ochranu zdravia.

Váš podnik vybavíme reštauračným textilom, obrusmi, pracovnými odevmi, stolnou bielizňou, rondonmi, lôžkovinami, matracmi, uteráky a obliečkami.

Chcete si otvoriť reštauráciu? Alebo krčmu, bistro, bar, kantínu či inú gastronomickú prevádzku?

Máte za sebou už vybavené body spojené so začiatkami podnikania, čo znamená:

  • Máte rozmyslený koncept, spočítaný finančný model a zaistené financovanie projektu.
  • Vybrali ste si priestory vhodné na umiestnenie gastronomickej prevádzky.
  • Vybavili ste si všetku potrebnú administratívu (máte živnostenský list a ďalšie dôležité dokumenty).

SME PRIPRAVENÍ VÁM POMÔCŤ S OTVORENÍM VAŠEJ NOVEJ PREVÁDZKY.

Vďaka rozsiahlemu tímu skúsených obchodných zástupcov aj zamestnancov v našich obchodoch Vám môžeme ponúknuť nielen individuálny prístup, ale aj odbornú orientáciu v problematike gastronomického odboru. Staňte sa naším zákazníkom.

Vyplňte registračný formulár on-line alebo nás kontaktujte telefonicky na informačnej linke spoločnosti METRO na telefónnom čísle 0850 123 223, ktorá je pre Vás k dispozícii od pondelka do nedele medzi 8:00 a 18:00.
Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

Nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Pozrite si aktuálnu ponuku.

Viac