VŠETKO PRE GASTRONÓMIU

Sme tu pre Vás! V METRO ponúkame viac ako desaťtisíc položiek čerstvého a trvanlivého tovaru, profi gastro zariadenia a doplnkové služby s jediným cieľom – pomôcť vám uspieť vo vašom podnikaní.

gastronomia

HORECA, TO SÚ hotely, REŠTAURÁCIE, catering, KAVIARNE, BARY, BISTRÁ, KLUBY, JEDÁLNE A ĎALŠIE GASTRONOMICKÉ PREVÁDZKY

Sortiment

Náš široký sortiment potravín i gastronomického vybavenia a mnoho zaujímavých služieb vám pomôžu udržať si existujúcu aj získať novú klientelu. Pod jednou strechou u nás nájdete viac ako 30 000 potravinových aj nepotravinových výrobkov.

Široká a pestrá ponuka potravín

Viac ako 45 druhov čerstvých rýb a morských plodov, vrátane čerstvých homárov.

Čerstvé mäso z dvadsiatich krajín sveta a sedem dní v týždni! Dodáme Vám aj zverinu a vybrané zahraničné špeciality.

Viac ako tisíc druhov syrov, od slovenskej klasiky po vyhlásené zahraničné delikatesy. Ponúkame aj špeciality z ekologických chovov a rôznych druhov mlieka.

Bio, dia a bezlepkové potraviny. Pre všetkých klientov, ktorí majú špecifické požiadavky na stravovanie, máme celý rad produktov.

Alkoholické nápoje. Z našej ponuky, ktorá obsahuje množstvo obľúbených nápojov z celého sveta i množstvo lokálnych tuzemských pív, uspokojíte aj veľmi náročných hostí.

Vybavenie podniku

Svoje prevádzky si môžete kompletne vybaviť vďaka našej širokej ponuke spoľahlivých spotrebičov a ďalšieho kuchynského zariadenia. Ďalej ponúkame prostriedky a pomôcky pre bezpečnosť a ochranu zdravia.

Váš podnik vybavíme reštauračným textilom, obrusmi, pracovnými odevmi, stolnou bielizňou, rondonmi, lôžkovinami, matracmi, uteráky a obliečkami.

Chcete si otvoriť reštauráciu? Alebo krčmu, bistro, bar, kantínu či inú gastronomickú prevádzku?

Máte za sebou už vybavené body spojené so začiatkami podnikania, čo znamená:

  • Máte rozmyslený koncept, spočítaný finančný model a zaistené financovanie projektu.
  • Vybrali ste si priestory vhodné na umiestnenie gastronomickej prevádzky.
  • Vybavili ste si všetku potrebnú administratívu (máte živnostenský list a ďalšie dôležité dokumenty).

NAŠE SLUŽBY PRE VAŠE PODNIKANIE

METRO distribuce

METRO distribúcia

Objednávajte online alebo u vášho obchodného zástupcu. Tovar vám privezieme. Služba METRO distribúcia vám zaistí dovoz tovaru na určenú adresu v rámci celej SR. Používame najmodernejšie chladiace vozidlá na zachovanie chladiacich podmienok reťazca. Čerstvosť produktov zostáva zachovaná vďaka dodržiavaniu štandardov HACCP. Rýchly a prehľadný spôsob objednávania pomocou našej aplikácie m-objednávka.
Zistiť viac

Digitálne služby DISH

Objavte efektívne online nástroje DISH. Uľahčia vám každodennú prácu a vy sa tak budete môcť venovať hosťom. DISH sú online nástroje, ktoré vyvinulo METRO v spolupráci s expertmi na gastronómiu. Vášmu podniku ponúka digitálne nástroje, ako je vytvorenie webu pre gastronómiu alebo efektívny rezervačný systém či prijímanie online objednávok.
Všetky nástroje sú plne integrované a zaisťujú tak prehľadnú a jednoduchú správu z jediného miesta – vášho mobilu.
Zistiť viac

HACCP

Systém HACCP je v podstate návod či metóda, ako zabezpečiť zdravotne vyhovujúce potraviny. Jeho cieľom je zaistiť zdravotnú bezchybnosť potravín a minimalizáciu zdravotného nebezpečenstva. Podstatou úspešnosti systému je informovanie a zapojenie všetkých zamestnancov.
Viac o HACCP

METRO Chef

METRO Chef ponúka vysokokvalitné potraviny, ktoré spĺňajú všetky požiadavky modernej gastronómie. Vynikajúce produkty spĺňajú jedinečnosť kulinárskych potrieb podnikov a ich odborníkov. Vyskúšajte aj vy produkty značky METRO Chef a staňte sa majstrom v kuchyni. 
Viac o značke

SME PRIPRAVENÍ VÁM POMÔCŤ S OTVORENÍM VAŠEJ NOVEJ PREVÁDZKY

Vďaka rozsiahlemu tímu skúsených obchodných zástupcov aj zamestnancov v našich obchodoch vám môžeme ponúknuť nielen individuálny prístup, ale aj odbornú orientáciu v problematike gastronomického odboru. Staňte sa naším zákazníkom.

Vyplňte registračný formulár online alebo nás kontaktujte telefonicky na informačnej linke spoločnosti METRO na telefónnom čísle 0850 123 223, ktorá je pre vás k dispozícii od pondelka do nedele medzi 8:00 a 18:00.
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa