Staňte sa naším zákazníkom. Je to jednoduché.

Získať METRO kartu

3.ročník Súkromného dňa podnikania je tu!

Váš deň - 9. októbra 2018

Deň súkromného podnikania je sviatok venovaný všetkým podnikateľom a živnostníkom, my budeme oslavovať s Vami a Vy budete oslavovať so svojimi zákazníkmi.

Pomôžeme Vám získať nových zákazníkov a spraviť radosť tým stávajúcim. Zapojiť sa môže ktorýkoľvek podnikateľ bez ohľadu na obor svojej pôsobnosti. Dokonca ani nemusíte byť zákazníkom METRO. Partnerom kampane je ZPS, ZMSP aj SBA. Navyše sám prezident Slovenskej republiky prevzal záštitu nad Dňom súkromného podnikania aj v tomto roku 2018.

Zľavový kupón

VKupón v hodnote 10 € nákup v METRO

Kupón získate po registrácii a vložení ponuky na web Deň súkromného podnikania.
Následne si ho môžete vyzdvihnúť na recepciách v predajniach METRO alebo u svojho obchodného zástupcu najneskôr do 9. októbra 2018. Kupón môžete uplatniť pri nákupe nad 35 € vrátane DPH. 

 • Získate nových zákazníkov, ktorí k Vám vďaka Dňu súkromného podnikania nájdu cestu, a keď sa im u Vás bude páčiť, budú sa aj vracať. Ľuďom zo susedstva poskytnete ďalší dôvod, prečo by sa k Vám mali prísť pozrieť. A urobíte radosť Vašim stálym zákazníkom.
 • Prihláste sa včas! Zaregistrujte sa do 31. augusta 2018 a súťažte o mediálnu podporu v regionálnej tlači a na billboardoch. V každom regióne vyberie porota 10 z Vás. O vašej konkrétnej ponuke sa tak vďaka inzerátu dozvedia ľudia z Vášho okolia.
 • Stanete sa súčasťou veľkej kampane, ktorú METRO podporí v médiách. Budeme vysielať reklamu v televízii a navyše verejnosť bude o akcii počuť aj z rádia, uvidí ho na internete a v tlači. Deň súkromného podnikania budeme komunikovať aj v našich letákoch, obchodoch alebo na sociálnych sieťach.
 • METRO v období september - október 2018 pripraví atraktívne a cenovo výhodné ponuky - akčné ponuky, ochutnávky a ďalšie zaujímavé akcie, na ktoré sa môžete tešiť.

Ako začať?

 1. Zaregistrujte sa zdarma na našom webe www.denpodnikania.sk

 2. Vytvorte špeciálnu ponuku pre svojich zákazníkov – na našom webe sa inšpirujte, čo najviac v tento deň svojim zákazníkom ponúknuť. Pripravte pre nich niečo, prečo by k Vám mali prísť.

 3. My akciu podporíme mediálnou kampaňou a zviditeľníme tak Váš podnik.


Kto sa môže zúčastniť?

Zapojiť sa môže každý podnikateľ bez ohľadu na odbor svojho podnikania. Dokonca ani nemusíte byť zákazníkom METRO. Môžete sa pridať, či už prevádzkujete reštauráciu, kaviareň, bistro, obchod, kaderníctvo, autodielňu, alebo konzultantské služby.

Neváhajte a poďte s nami osláviť Deň súkromného podnikania.


Prihláste sa včas!

Svoje ponuky môžete pridávať až do 9. októbra a do toho času môžete aj čokoľvek pridávať alebo meniť. Pokiaľ svoju ponuku zaregistrujete do 31. augusta, súťažíte navyše o inzertnú podporu v regionálnych denníkoch pred dňom súkromného podnikania.

V utorok 9. októbra 2018 všetko vyvrcholí Dňom súkromného podnikania a oslavou s Vašimi zákazníkmi. • Podpora v TV
Reklamné spoty pobežia od 1. do 9. októbra a pripomenú oslavy spojené s Dňom súkromného podnikania.
 • Podpora v tlači
V Novom Čase kde budú aj uverejnení vybraní inzeranti.

 • Podpora on-line
Kampaň bude prezentovaná v období jún - október na veľkých spravodajských serveroch, Googli, Zozname a sociálnych sieťach.
 • Podpora v rádiu
Upútavku na kampaň budete môcť zachytiť v období septembra - októbra v rádiach Expres, Európa 2, Jemné, Vlna a Anténa Rock.

Čo sa stane?

Čo je Deň súkromného podnikania a ako sa registrovať? 

Chcete sa zúčastniť a neviete si rady? Radi pomôžeme! Zavolajte nám na číslo 0850 123 223 alebo nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Kontaktujte nás

*
*
*
*