METRO Cash & Carry

Čo je METRO?

METRO Cash & Carry SR s.r.o. vznikla ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete. METRO Group pôsobí v 30. krajinách na štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 650 veľkoobchodných samoobslužných centier. Portfólio firmy METRO Group zahŕňa okrem veľkoobchodov ďalších dvanásť obchodných línií.

Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom, najmä obchodníkom a firmám podnikajúcim v gastronómii. Podnikateľom (fyzickým aj právnickým osobám) vystavujeme na základe registrácie zákaznícke karty, ktoré im umožňujú vstup nielen do všetkých predajní METRO na Slovensku, ale tiež do celej siete METRO/Makro/v ďalších krajinách.

Zákazník METRO Cash & Carry SR s.r.o. môže požiadať o vystavenie maximálne dvoch kariet evidovaných na meno držiteľa. Je na rozhodnutí zákazníka, t.j. majiteľa, resp. štatutárneho zástupcu firmy či organizácie, na ktorého svojho zástupcu nechá zákaznícke karty vyhotoviť. Neprenositelnosť kariet zaisťuje METRO Cash & Carry SR s.r.o. pri vstupe do predajní dôslednou kontrolou totožnosti držiteľov kariet.

V Slovenskej republike patrí do siete METRO Cash & Carry SR s.r.o. šesť veľkoobchodných centier. Predajná plocha každého činí 7 500 m2.

Vysoký obrat tovaru, prevádzková výkonnosť, obmedzený počet predajní, vyspelá logistika a priame nákupy vo veľkých objemoch umožňujú METRO Cash & Carry SR s.r.o. predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny.

METRO Cash & Carry SR s.r.o. je atraktívnym miestom zásobovania nielen pre drobných maloobchodníkov, ale tiež pre veľkoobchodníkov, ktorí tvoria významnú skupinu našich zákazníkov. Poskytujeme zákaznícke karty tiež podnikateľom mimo sektor obchodu a gastronómie a aj veľkoodberateľom, akými sú orgány štátnej správy, školy, nemocnice, finančné inštitúcie, atď. Tomuto deleniu zodpovedajú aj upravené balenia potravín, diferencované pre maloobchodníkov (viac spotrebiteľských balení vo fólii) a gastronómiu (väčšie objemy).

Koncept Cash & Carry

• cash & carry = "zaplatiť v hotovosti a odniesť"
• samoobslužný obchod výhradne pre registrovaných zákazníkov – podnikateľské subjekty
• všetko pod jednou strechou – 33.000 položiek z oblastí potravín aj spotrebiteľského tovaru
• vysoká kvalita za nízke ceny
• vlastné značky – garancia vysokej kvality za najlepšiu cenu (Aro, METRO Chef, Fine Life, Sigma, Rioba,...)

Vitajte v METRO Cash & Carry!

S viac ako 700 prevádzkami v 30 krajinách je METRO Cash & Carry medzinárodným lídrom v samoobslužnom veľkoobchode. Prečo? Pretože sortiment našich výrobkov a služieb je presne prispôsobený potrebám našich odborných zákazníkov: majiteľom hotelov, reštaurácií, dodávateľom a maloobchodníkom s potravinami, ktorí tu nájdu všetko, čo potrebujú na zaručenie svojho úspechu. Naše obchodné značky sa vyznačujú vysokou kvalitou, širokou ponukou sortimentu, a to všetko za najvýhodnejšie ceny. METRO Cash & Carry má medzinárodnú identitu – a ozajstnú medzinárodnú podnikovú kultúru, ktorá ju podporuje. Toto nás jasne odlišuje od ostatných, a to je kľúčom k našej rýchlej medzinárodnej expanzii.

METRO Cash & Carry sa ako jedna z divízií METRO GROUP, jednej zo svetových vedúcich predajných spoločností, najviac podieľa na jej raste. V roku 2022 sme dosiahli obrat okolo 30 mld. EUR.

O našom úspešnom príbehu sa môžete dočítať viac na nasledujúcich stranách.
METRO Cash & Carry International

Centrála spoločnosti

Názov a sídlo:
METRO Cash & Carry SR s.r.o.

Adresa:
Senecká cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji

IČ: 459 526 71
IČ pre DPH: SK 20 23 150 701
DIČ: 20 23 150 701

Telefón (recepcia):
0850 123 223
Fax: (02) 405 85 222

On-line kontakt:
info@metro.sk


Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri SR, vložka číslo 19661/B
Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa