“Chcem podporovať rodinné pekárstvo prostredníctvom svojich predajní.“

 

Vratko, SK Catering, Slovensko

 

Vratko vlastní 9 obchodov s potravinami a zamestnáva viac než 70 ľudí. Približne každý rok sa mu darí otvoriť novú predajňu. Jeho najväčšou motiváciou je podporovať rodinné pekárstvo, a to tak, že čerstvé pečivo z neho predáva vo všetkých svojich predajniach.


metro_gbc_countrypage_assets_slovakia_img_01

“Ak chcete dosiahnuť, čo ste si predsavzali, musí vás vaša práca baviť. Často počúvam, ako sa ľudia sťažujú, a vždy ma udivuje, prečo šomrú na podnikanie, keď sa mu začali venovať z vlastného rozhodnutia, nikto ich predsa do ničoho nenútil. Moje motto znie: Podnikám, baví ma to, ale netočí sa okolo toho celý môj život. A podnikať budem len dovtedy, kým ma to bude napĺňať.“

 

-Vratko povedal o svojom postoji k podnikaniu


“Mám naozaj radosť, keď nás zákazníci chvália a hovoria, že náš obchod je omnoho lepší než to, čo tam bolo predtým. A že služby, ktoré ponúkame, skutočne robia ich život jednoduchším a lepším. To je naozaj veľká pochvala. Vidieť, že firma má zmysel a že to, čo robíme, má skutočný efekt na životy ľudí, je pre mňa veľkým zadosťučinením.“

 

-Rozprávanie o tomto odmeňovaní pocitov

metro_gbc_countrypage_assets_slovakia_img_02

Pracujeme pre Vratka

“Spomínam si, keď Metro predstavil dodávku na Slovensku, to bolo v čase, keď sme začínali. Predtým sme museli ísť na Metro, aby sme sami vyzdvihli tovar, a potom som presvedčený, že sme boli jedným z prvých zákazníkov na Slovensku, ktorí dostali doručovateľskú službu. Tento proces sme museli znovu objaviť sami, a to tak, že sme ju sprostredkovali množstvom komunikácií, ale vytiahli sme to. Myslím, že aj veľmi úspešne, až do momentu, keď sa teraz stáva rutinou.”

 

-Vratko povedal o prvých dodávkach spoločnosti Metro


SK Catering nie je iba sieť supermarketov, je to miesto, kde sa prezentuje rodinná tradícia lahodným výberom neodolateľného pečiva.

metro_gbc_countrypage_assets_slovakia_img_04

Keep up to date with our Newsletter Sign-up or Apply for METRO card

How can we help you achieve it?

Untitled