Upratovanie

Hygienická čistota s nízkymi nákladmi

Upratovanie je súčasťou každej činnosti – či už podnikáte priamo v oblasti upratovania, vlastníte kanceláriu, reštauráciu, obchod, alebo sa venujete akejkoľvek inej aktivite. Naša ponuka je, samozrejme, určená aj tým, ktorí upratujú iba vo svojej domácnosti.
Ako profesionálny partner v podnikaní vám ponúkame širokú ponuku čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, upratovacích pomôcok, prostriedkov, strojov a ďalších pomocníkov. Popri značkových výrobkoch upratovacieho tovaru nájdete v našom sortimente aj výrobky predávané pod vlastnou značkou ARO. Pod touto značkou nájdete ponuku základných čističov, antibakteriálnych a dezinfekčných prípravkov, mopy, papierové obrúsky alebo utierky za bezkonkurenčne nízke ceny. Tie vám pomôžu optimalizovať vaše náklady pri zachovaní kvality.

Objavte svet čerstvosti, kvality a veľkého výberu


METRO servis


Benefity pre Vaše podnikanie

 • Široká ponuka

  V našom špeciálnom katalógu Všetko pre upratovanie nájdete širokú ponuku čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, upratovacích pomôcok, prístrojov a ďalších upratovacích pomocníkov. Katalóg je platný v období 1. 6. 2014 - 31. 5. 2015.

 • Užitočné informácie

  Aby bol efekt upratovania maximálny, je nutné dodržiavať základné pravidlá a postupy.

  Prístroje, nástroje, obaly, pracovné plochy a povrchy sa vplyvom používania špinia. Podľa typu prevádzky, povahy znečistenia a charakteru povrchu si vyžadujú pravidelné čistenie, poprípade dezinfekciu.

  Ľudské obydlia sú odnepamäti „navštevované“ nezvanými hosťami – škodcami, ktoré sa tu snažia nájsť bezpečie, potravu a úkryt. Z tohto dôvodu je potrebné robiť priebežnú kontrolu prevádzok.

  Prehľad užitočných rád pre upratovanie aj informácií pre voľbu správnych čistiacich prostriedkov a pomôcok nájdete v METRO manuáli.

 • Pracovné odevy aj obuv

  Pre zákazníkov z odboru HoReCa, ale aj pre remeselníkov a ďalších profesionálov sme pripravili širokú škálu pracovných odevov a doplnkov. Aby sme vám predložili skutočne kvalitný tovar, nechávame tento sortiment vyrábať u renomovaných výrobcov. V našom portfóliu nájdete značky Dunlop, CAT alebo CERVA. Ponúkame aj službu zhotovenia výšivky alebo potlače podľa vami dodaného loga.

Nech už podnikáte v akejkoľvek oblasti, METRO je tu, aby bolo vaším partnerom a pomáhalo vám dosiahnuť úspech. Zistite, ako môžete využiť našich ďalších služieb a poradenstva v rámci vernostných zákazníckych programov.