Staňte sa naším zákazníkom. Je to jednoduché.

Získať METRO kartu

Modernizácia predajní

Nebojte sa zmien – pomôžeme vám s nimi!

Chystáte menšiu či väčšiu úpravu svojej predajne? Chcete zmeniť jej vzhľad, kúpiť nové vybavenie alebo obmeniť rozmiestnenie a skladbu sortimentu? Naši maloobchodní špecialisti sú pripravení vám zadarmo pomôcť!


Ako realizovať modernizáciu?

Navštívte Pult služieb partnerom, kde vám radi poradia, ako dosiahnuť efektívnejších predajov. A nielen to - navrhované zmeny tiež pomôžu vykonať v praxi. Modernizácia vašej predajne nielenže prispeje k navýšeniu tržieb, ale tiež uľahčí prácu vašim zamestnancom.

Výhody využitia služieb METRO špecialistov

Modernizacia predajni
Po obdržaní návrhu nového usporiadania a rozvrhnutie v grafickom 3D modeli vám špecialista pomôže nielen objednať zariadenie z METRO katalógu, ale aj zabezpečiť transport a inštaláciu.

Ako realizovať modernizáciu?

Spoločne s návrhom 3D modelu nového usporiadania vo vašej predajni získate tiež kalkuláciu návratnosti vašej investície a predovšetkým budete môcť na financovanie celého projektu využiť niektorý z produktov z našej ponuky Mservis. Ak v METRO nakúpite do svojej predajne nové zariadenie v hodnote 1 850 € bez DPH a viac, získate zľavu na prvý nákup potravín po prestavbe. Zľava sa vzťahuje iba na zákazníkov so statusom Zlatý alebo Strieborný partner. Presné podmienky vám oznámia zamestnanci pri Pulte služieb partnerom.