Mäsové výrobky a lahôdky

Obohaťte svoju kuchyňu o špičkové pochúťky svetových majstrov údenárov. Každá naša pobočka ponúka viac ako 700 mäsových výrobkov z 9 krajín. U nás nájdete všetko v najvyššej kvalite a čerstvosti každý deň, či už hľadáte tradičné slovenské špeciality, alebo najlepšiu šunku na svete „pata negra“ – iberskú šunku z andalúzskych hôr.


Originalita a kvalita – základ pre každéhoRýchloobrátkové produkty aj exkluzívne delikatesy z celého sveta.

  • Najlepšie údeniny pre vás

    Špičkové pochúťky svetových majstrov údenárov, poctivé slovenské špeciality podľa tradičných receptúr aj najpopulárnejšie tuzemské produkty – to všetko v najvyššej kvalite a čerstvosti, neustále dopĺňané o horúce novinky, a navyše za mimoriadne výhodné ceny. Taká je bohatá ponuka údenín v METRO.

  • Balenie na mieru

    METRO ponúka balenie pre maloobchod aj gastronómiu. Nájdete u nás samostatné balenia pre samoobsluhy, balenia prispôsobené pultovému predaju, veľkoobjemové balenia pre gastronómiu, kalibrované balenia (napríklad klobás) a plátkované balenia pre zákazníkov HoReCa.

  • Ponuka pre každého

    METRO ponuka mäsových výrobkov a lahôdok rešpektuje odlišné požiadavky našich zákazníckych skupín. Okrem stáleho portfólia populárnych a najpredávanejších produktov od slovenských a zahraničných výrobcov u nás nájdete veľké množstvo špecialít a luxusných delikates. Tento výber neustále rozširujeme o zaujímavé novinky.

V ponuke METRO majú svoje miesto aj luxusné výrobky určené labužníkom a pre špičkovú gastronómiu. Preto u nás nájdete napríklad exkluzívne sušené šunky, pravý kaviár alebo foie gras. Tieto výrobky garantujú najvyššiu možnú kvalitu za výbornú cenu.
Zákazníkom, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu značkových produktov, ale za ceny porovnateľné alebo aj nižšie, je určený náš rad Fine Food.

Služby METRO