Každý šéfkuchár, barman alebo someliér chce svojmu pokrmu alebo nápoju vtlačiť originálnu kompozíciu a moderný servis. Aby sme vám túto úlohu uľahčili, ponúkame vám kvalitné sklo, porcelán aj príbory v mnohých podobách, ktoré ideálne doplnia štýl vašej gastronómie.


Ponúknite hosťom dotyk originality

  • Široká ponuka pre každého

    Sklo, porcelán aj príbory v sortimente METRO splní nielen požiadavky na kvalitu, ale ich množstvo vám umožní vybrať si aj tie výrobky, ktoré sa budú nachádzať v cenovej hladine, ktorá vám je prístupná. Okrem výrobkov renomovaných značiek tak na našich pultoch nájdete aj vlastné produktové rady METRO H-Line a HoReCa Select za bezkonkurenčné ceny.

  • Sklo a doplnky

    V predajniach METRO nájdete ponuku skla od základných lacných kusov pre gastronómiu až po kusy úplne exkluzívne. Naša vlastná značka ARO vám prináša cenovo najvýhodnejšie produkty na trhu, náročnejším zákazníkom je potom určená ponuka výrobcov Rona, Bohemia Crystal alebo Schott Zwiessel.

  • Ponuka pre hotely

    Predovšetkým prevádzkovateľom hotelov a penziónov (a hotelových reštaurácií) je určený produktový rad METRO H-Line, vďaka ktorému uspokojíte náročné požiadavky svojich hostí bez zbytočných výdavkov navyše.