Kuchynské potreby

Bohatá ponuka METRO vybavenia kuchyne, ktorá obsahuje viac než 10 000 položiek, len ťažko hľadá na trhu konkurenciu. Nájdete tu všetko od lacnejších oceľových panvíc a hrncov všetkých veľkostí až po profesionálny riad AGNELLI z kvalitného hliníka alebo medi. Hanbu si rozhodne neurobíte najkvalitnejšími nožmi zo solingenskej ocele. Pýchou vášho stolovania budú aj elegantné poháre a porcelán. A nezabudnite ani na dôležité maličkosti ako sú špáradlá…


Originalita a kvalita – základ pre každéhoPre vašu kuchyňu to najlepšie

  • Kuchynské potreby od A do Z

    Ako profesionálny partner v podnikaní vám prinášame širokú ponuku kuchynských potrieb a vybavenia. Náš pestrý sortiment zahŕňa domáce aj zahraničné výrobky od renomovaných firiem a isto uspokojí akékoľvek vaše požiadavky na kvalitu aj cenu.

  • Komplexný servis

    V našej širokej ponuke tovarov, ale aj služieb si môžete vyberať zo širokého portfólia hotelového a reštauračného textilu, môžete sa zúčastniť niektorého z kuchárskych tréningov METRO alebo do nich zapísať svojich zamestnancov a bezplatne sa môžete zúčastniť školenia HACCP. V neposlednom rade vám radi pomôžeme aj s financovaním úprav alebo renovácie vašej prevádzky.

  • Všetko pre catering

    V našej ponuke nájdete aj široký sortiment na bufetové servírovanie jedál, t.j. servírovacie termosky a kanvice, podnosy, koše na pečivo, etažéry, zásobníky, menážky, chafingy, gastronádoby z rôznych materiálov a pod.

Náš sortiment má tisíce položiek, medzi ktorými nechýba porcelán, sklo, príbory, panvice, hrnce, nože, ani vybavenie pre barmanov a someliérov. Popri renomovaných značkách nájdete v METRO aj naše vlastné produktové rady H-Line a HoReCa Select za bezkonkurenčné ceny.