Dosky a pevné obaly na dokumenty tvoria jednu z najrozsiahlejších skupín kancelárskeho tovaru, ktorá obsahuje produkty mnohých formátov, vyrobené z rôznych materiálov pre všetky typy príležitostí. Nájdete tu všetko od jednoduchých rýchloviazačov na každodennú prevádzku kancelárie až po reprezentatívne konferenčné dosky s mnohými úložnými vreckami.

Viac o doskách, rýchloviazačoch a rozlišovačoch

 • Rozlišovače

  Plastové rozlišovače a papierové rozdružovače sa dajú vkladať do krúžkových aj pákových zakladačov, aby pomocou farebných alebo číselných ukazovateľov umožnili odlíšenie jednotlivých typov dokumentov. Dostatočný priestor zostáva aj na doplnenie opisu dokumentov.

 • Dosky

  Bohatá ponuka papierových aj polypropylénových dosiek na najrôznejšie príležitosti zahŕňa dosky s chlopňami aj vreckom, ktoré sa dajú zavrieť šnúrkou, gumičkou alebo nitom. Vyberať možno z formátov A3 až A7 alebo DL, na náročné obchodné schôdzky sa hodia úložné aktovky s priehradkami, šité dosky alebo konferenčné mapy.

 • Rýchloviazače

  Papierové alebo polypropylénové dosky majú rýchloviazaciu pásku na ľahké pripevnenie hárkov papiera s postrannou perforáciou. Rýchloviazače so sponou do závesných zakladačov môžu mať prednú stranu užšiu, aby bolo vidieť na dokumenty vo vnútri. Rýchloviazače sú k dispozícii v baleniach po jednotlivých farbách alebo v súprave kombinovaných farieb.

Vyberte si

METRO pre vás pripravilo dva vlastné produktové rady ARO a SIGMA, ktoré obsahujú okrem iného širokú ponuku dosiek, rozlišovačov a rýchloviazačov. Značka ARO prináša očakávanú kvalitu za atraktívnu cenu, rad SIGMA zas predkladá tovar najvyššej kvality s úsporou až 15 % nákladov oproti porovnateľnému značkovému tovaru.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Zakladače

  Zakladace

  Pákové, krúžkové a závesné zakladače z odolného kartónu alebo plastu v klasickom aj modernom dizajne

 • Papier

  Papier

  Biele aj farebné papiere do tlačiarní a kopírok, fotopapiere, kartóny na kreslenie aj špeciálne papiere

 • Prezentácia

  Prezentacie

  Viazacie stroje, laminovacie stroje, rezačky papiera pre domácnosti aj veľké kancelárie

 • Tonery a cartridge

  Tonery

  Atramentové aj laserové tlačové kazety a tonerové zásobníky, alternatívny spotrebný materiál