Prehľadne založené dokumenty šetria podnikateľom čas a uľahčujú komunikáciu s úradmi. Dobre zorganizovaný a flexibilný archivačný systém si musí vytvoriť každá firma sama – METRO však poskytuje veľké množstvo pomôcok, ktoré vám s archiváciou pomôžu. Archivačné potreby je vhodné voliť aj s ohľadom na ich estetickú rolu v interiéri kancelárie.

Vyberte si

 • Zakladače

  Zakladace

  Pákové, krúžkové a závesné zakladače z odolného kartónu alebo plastu v klasickom aj modernom dizajne

 • Archivačné systémy

  Archivacne systemy

  Krabicové boxy, stojany na spisy, archivačné krabice a kontajnery, univerzálne krabice s vekom

 • Prospektové obaly

  Prospektove obaly

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – farebné, s chlopňou, na CD aj vizitky, zakladacie obaly A4 a A5

 • Dosky, rýchloviazače, rozlišovače

  Dosky rychloviazace

  Papierové dosky, jednoduché, s chlopňami a vreckami, na gumičku aj šnúrku, rýchloviazače a rozlišovače

 • Balenie

  Balenie

  Ľanové, polypropylénové aj potravinárske špagáty, lepiace pásky, fixačné fólie, odlamovacie nožeViac o triedení a archivácii

 • Na každú príležitosť

  METRO má v ponuke rôzne rady archivačných systémov od jednoduchých na bežné používanie cez výrobky zo 100% biologicky odbúrateľných materiálov až po exkluzívne kolekcie vhodné na reprezentatívne príležitosti.

 • Ako archivovať

  Archivačné systémy ponúkajú nespočetné množstvo spôsobov uchovávania. Zatiaľ čo sa zakladače a spisové dosky hodia na listiny, ktoré je potrebné mať ľahko po ruke, archivačné krabice a boxy predstavujú pohodlný a bezpečný spôsob dlhodobého uskladnenia.

 • Výber zakladača

  Pri výbere zakladača je potrebné dôkladne premyslieť, aký upínací systém zvoliť, pri pákových a krúžkových zakladačoch možno použiť rovnaké prospektové obaly, zatiaľ čo závesné zakladače vyžadujú odlišný typ obalov a dosiek.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.