Samolepiace pomôcky, pri ktorých sa vžil pôvodný anglický názov Post-it, zachytia poznámky a pripomienky, odovzdajú odkaz alebo vytvoria záložku vybraných stránok alebo dokumentov. Takých momentov sa počas pracovného dňa aj vo voľnom čase vystrieda mnoho a rovnako bohatá je aj paleta tvarov a farieb týchto nepostrádateľných kancelárskych potrieb.

Viac o Post-it

 • Ďalšie produkty

  Zvýrazňovače a gélové alebo guľôčkové perá so zásobníkmi na samolepiace záložky v držadle umožňujú ľahšiu organizáciu práce a môžu byť stále po ruke. Premiestniteľné samolepiace etikety v bločku majú rôzne veľkosti a farby, aby sa zakladače alebo krabice dali jednoducho označiť.

 • Post-it bločky

  Samolepiace bločky rôznych veľkostí, odtieňov a šírky dopĺňajú balenia kombinujúce viacero farieb. Voliť je možné medzi pútavými neónovými farbami aj decentnými žltými bločkami z recyklovaného papiera. Papieriky v bločkoch môžu lepiť na rovnakej strane, alebo striedavo na oboch stranách.

 • Post-it záložky

  Samolepiace záložky môžu byť celofarebné alebo priesvitné s farebným poľom na konci. Bohatá ponuka odlišných balení obsahuje rôzne veľkosti a počet farebných či recyklovaných záložiek, z ktorých sa na niektoré dá písať. Záložky s vyznačenou šípkou zreteľne označia konkrétne miesto.

Široký výber

Našim zákazníkom predkladáme bohatú ponuku samolepiacich bločkov, záložiek a doplnkov od renomovaných značiek. Kvalitné vyhotovenie aj trvanlivosť výrobku predstavujú hlavné kritériá zaradenia do sortimentu METRO. Naša vlastná značka Sigma prináša produkty v kvalite výrobcov zvučných mien, avšak s úsporou až 15 % ceny.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Papier

  Papier

  Biele aj farebné papiere do tlačiarní a kopírok, fotopapiere, kartóny na kreslenie aj špeciálne papiere

 • Prospektové obaly

  Prospektove obaly

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – farebné, s chlopňou, na CD aj vizitky, zakladacie obaly A4 a A5

 • Bloky a bločky

  Bloky a blocky

  Bloky a zápisníky rôznych formátov, typov a dizajnov, na bežné zápisky aj reprezentatívne príležitosti

 • Zakladače

  Zakladace

  Pákové, krúžkové a závesné zakladače z odolného kartónu alebo plastu v klasickom aj modernom dizajne