Podľa zákona musí každý zákazník pri nákupe v akomkoľvek obchode dostať doklad o zaplatení – preto patria pokladničné kotúčiky medzi nevyhnutný obchodnícky tovar. METRO ponúka široký sortiment pokladničných pások do všetkých typov pokladní, tlačiarní, pokladničných počítačov a registračných pokladní. Stačí si vybrať správny typ a rozmer.

Viac o pokladničných kotúčikoch

 • Biely papier

  Obyčajné papierové pásky do jednoduchších typov pokladní sa predávajú v balení po desiatich kusoch. K dispozícii sú pásky v šírke 38 mm až 76 mm, priemer kotúčika môže byť 60 mm alebo 70 mm pri šírke dutinky 12 mm alebo 17 mm.

 • Termocitlivý papier

  Papierové pásky s termocitlivým povrchom na rýchlu tlač sú v ponuke v balení po piatich alebo desiatich kusoch. Vyberať možno pásky v šírke 28 mm až 80 mm, ktoré majú priemer kotúčika od 50 mm do 80 mm a šírku dutinky 12 mm alebo 17 mm.

 • Samoprepisovacie pásky

  Pokladničné papierové pásky so samoprepisovacou vrstvou na zhotovovanie jednej kópie dokladu sú k dispozícii v šírke 57 mm alebo 76 mm. Priemer kotúčika je 60 mm a šírka dutinky 17 mm. Samoprepisovacie pásky sa predávajú v balení po desiatich kusoch.

Vyberte si

METRO pre obchodníkov pripravilo špičkové pokladničné kotúčiky vlastnej značky. Termocitlivé pokladničné kotúčiky z radu Sigma dosahujú kvalitu porovnateľnú s výrobkami renomovaných značiek, ale ich kúpou usporíte až 15 % bežnej ceny.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Papier

  Papier

  Biele aj farebné papiere do tlačiarní a kopírok, fotopapiere, kartóny na kreslenie aj špeciálne papiere

 • Balenie

  Balenie

  Ľanové, polypropylénové aj potravinárske špagáty, lepiace pásky, fixačné fólie, odlamovacie nože

 • Bloky a bločky

  Bloky a blocky

  Bloky a zápisníky rôznych formátov, typov a dizajnov, na bežné zápisky aj reprezentatívne príležitosti

 • PC príslušenstvo

  PC prislusenstvo

  Doplnky k osobným počítačom, klávesnice, slúchadlá, reproduktory, externé úložiská, webkamery, puzdrá a tašky